Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolečine v srcu+bruhanje in driska

bolečine v srcu+bruhanje in driska

Star sem 49 let, normalne postave oz. teže. Sem samostojni podjetnik avtoprevoznik-torej dnevno v stresu, saj delo zahteva veliko fizičnih in psihičnih naporov. V zadnjih dveh dneh ponoči nisem spal, večkrat na dan bruhal, čeprav nisem skoraj nič mogel pojesti. Ves čas sem imel izredno suha usta, tako žejen še nikoli nisem bil, grlo se mi je skoraj skupaj zlepilo, tako sem se počutil. Včeraj sem nujno moral biti prisoten na nekem sestanku in moral sem tudi nekaj malega fizično delati in takrat so se bolečine v srcu še povečale, da sem nujno moral leči.Zdelo se mi je, da bi lahko drugače izgubil zavest. Zelo sem bil bled in zelo izčrpan. Ponavadi sem zelo zdrav in odporen, zato me sedanje stanje zelo skrbi. Včeraj ponoči pa sem dobil hudo drisko, tako, da sem se ponoči večkrat zbudil in moral odit na stranišče.
Morda je pomembna tudi ta informacija, da sem pred pribl. 10 leti zjutraj za trenutek izgubil zavest in bil hospitaliziran, ugotovili so, da naj bi imel nekaj podobnega kot šum na srcu in da je bilo to posledica neprebolene gripe oz. takrat nisem prenehal z delom.
Pred nekaj meseci sem bil na zdravniškem pregledu in zdravnik ni ugotovil kakšnega povečanja holesterola.
Lep pozdrav in hvala za ogovor!

New Report

Close