Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina bolečine pri popku

bolečine pri popku

Spoštovani!

Že dva dni me občasno špikne v bližini popka, natančneje 3cm vzporedno s popkom na desni strani. Ta špikanje je kratek par seknud in se pojavlja na par ur. Vročine nimam, slabo mi ni, redno odvajam blato (je bolj mehko, ni driska). Na otip trebuha me nič ne boli. Samo okoli popka. Sem pa ravno prebolela angino in sem 10 dni jedla ospen 1500.
Kaj bi to lahko bilo?

Spoštovani!

Težko povežem s katerokoli boleznijo. Lahko občutite samo malo hitrejše gibanje črevesja.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

pozdravljeni
stara sem 27. imam 5 cm od popka bolečine na levi strani včasih tudi na desni.bolečine so velikokrat zelo močne.bolečine so tudi na levi strani 5cm zgoraj ob boku bolečina potuje dol proti jajčnikom ali pa mogoče obratno nevem.bolečine trajajo 1 mesec .bile so tudi bolečine na desni strani pod rebri ki jih pa že nekaj dni ne čutim več.tri dni se mi enkrat na dan pojavi bolečine odzadi mislim da v ledvicah traja nekaj min..na desni strani zatipam izboklino včasih je zelo močno izbočena tako da me spreleti strah.izbolkina se najbolj čuti ko ležim.drugih težav nimam. bila sem pri zdravniku za izboklino je rekel da je mogoče rebra na kateri je veliko mišice in ugotovili so da imam vnetje mehurja.med jemanjem primotrena ni bilo nobenih bolečin zdaj ko pa jih več ne jem ker jih je zmanjkalo pa me je spet začelo boleti kot prej.ali to pomeni da se je spet takoj po prenehanju jemanja zdravil nazaj pojavilo vnetje mehurja ali pa je možno da je kakšno drugo vnetje?prosim za odgovor.hvala.l.p

Spoštovani!

Lahko bi šlo za občutenje premikanja blata po črevesju. Težko bi povezal s kakšno drugo zadevo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close