Bolečina v zadnjici

Pozdravljeni,

že dva tedna me muči bolečina na desni strani zadnjice. Ko hodim čutim bolečino, vedno ko stopim na desno nogo. Če stojim na desni nogi isto čutim bolečino. Bolečina je prisotna tudi v postelji, ko se npr. obračam.

Sicer imam diagnozo spondiloartritis, a težav s tem še nisem imel in ne vem, če je to povezano s to diagnozo ali pa je to čist nekaj novega?

Moja revmatologinja je odsotna in bom lahko šel na pregled komaj čez dva tedna.

Naj se obrnem na osebno zdravnico? Da me da na magnetno ali kaj priporočate?

Pozdravljeni,

navedena bolečina zelo verjetno izvira iz ledvene hrbtenice.

Priporočam, da obiščene izbrano osebno zdravnico in jo prosite za izdajo napotnice za slikanje ledveno-križnične hrbtenice z magnetno resonanco, nato pa pregled s posnetki ter izvidom.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

Pri vas se lahko narocim samoplacnisko na revmatoloski pregled? Jih izvajate?

Potem me tudi vi po pregledu lahko dalje napotite ali?

Pozdravljeni,

pri nas izvajamo kirurške, ortopedske in travmatološke preglede. Revmatoloških pregledov ne izvajamo.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close