Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Limfom in levkemija Bezgavke

Bezgavke

Pozdravljeni, prosim za vaš odgovor, če ima kdo podobne izkušnje.
Lani nekje okoli novembra, sem opazil povečano bezgavko na vratu na desni strani. Bezgavka me ne boli, pravzaprav sploh ne vem da je tam, razen ob dotiku jo lahko začutim. Bezgavka se nič ne manjša, ampak se prav tako prav nič ne povečuje. Zanima me kaj bi to lahko bilo? Ali mislite da je to lahko tudi povsem navadno?

Pozdravljena ! Stara sem 40 let že dober mesec se borim z hudim nočnim potenjem..( tri dni se potim potem dva dni ne in tako dalje). Poklicala sem svojo osebno zdravnico , ker se mi je pojavil še suh kašelj, zelo pogosta utrujenost samo spala bi. Vzela mi je kri , kjer je bila sedimentacija 22 in rekla naj dam kri še enkrat čez 1 mesec. Ker me je prijela huda panika sem na mnenje prijatelja, ke je tudi zdravnik dala ponovno kri vključno z LDH in je bilo potem vse ok. A jaz se še vedno ponoči potim in sem utrujena. Glede na vaše lastne izkušnje bi vas samo uprašala ali ste imela vi tudi tel.temperaturo in koliko, ste imela izvid krvi ok…namreč živim sama z punčko in me je zelo strah. Hvala vam že v naprej in ostanite zdrava ❤

New Report

Close