ASENTRA

Lepo pozdravljeni. Imam samo eno vprašanje in sicer, v soboto zjutraj sem začela z jemanjem tabletk asentra, do danes sem jemala samo polovičko in moram rečt da nisem čutila nobenih posebnih stranskih učinkov vse do danes, ko pa sem vzela že celo tableto, po slabi uri sem po celem telesu čutila mrzlo, rahlo omotico, slabost, drisko. Zdaj pa me zanima ali sem prekmalu začela z celo tableto? Ali je taka reakcija normalna in po naslednji tableti ne bo več tako? Kaj mi svetujete? Najlepša hvala za odgovor in lep dan.

Spoštovani!

Če se stane v enem tednu ne umiri, pojdite nazaj k zdravniku, da vam ev. zamenja zdravilo. Težave niso nujno od zdravila.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

Spoštovani!

Jaz pa sem prejšnji teden prenehala z jemanjem asentre-naenkrat.
Vsak dan sem se prebujala z glavobolom, ki sem ga lajšala s tabletami (ne vem, če sem kaj pridobila glede “strupov”).
Ali je glavobol zgolj slučaj,ali gre za posledico prehitre prekinitve jemanja?
Kakšni so stanski učinki nenadnega prenehanja z jemanjem antidepresiva?

Lep pozdrav, špela

Spoštovani!

Glavobola ravno ne bi pripsial prekinitiv jemanja asentre, pa tudi čsito izključiti se ga ne da. Verjetno bo treba pojasniti glavobol z bolj izčrpnim pogovorom pri zdravniku.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close