Najdi forum

Pozdravljeni.

Jemljem Asentro. Zanima me če je zdravilo Asentra škodljivo za organizem? Lahko škodi?

Glede jemanja Asentre me še zanima če lahko nadaljujem s kajenjem?

Ter zanima me če lahko pri asentri uživaš alkohol?

 

Hvala.

Načeloma škodljivo za organizem ni, na začetku in ob koncu jemanja se lahko pojavijo stranski učinki, zato je potrebno postopoma višati in nižati ( polovičke ) potem celo.

S kajenjem načeloma razen tega, da ni zdravo za vas v zvezi z Asentro ne bi smelo imeti vpliva – predlagam pa opustitev kajenja za boljše počutje.

Prav tako zmerno uživanje alkohola nima z Asentro nobenih stranskih učinkov – prekomerno uživanje alkohola je pa že samo po sebi destruktivno.

Glede na to da ste sploh začeli z Asentro, predlagam da začnete delat na sebi – zdravo življenje, narava, šport, stvari ki vas naravno sproščajo in to alkohol in cigareti zagotovo niso..

 

Pozdravljeni,

Kot vsako zdravilo ima tudi Asentra neželene učinke. Poglejte spodnji link.

https://www.krka.si/_assets/Asentra-fct-PIL-PI_Text030140_3.pdf

Kajenje naj ne bi vplivalo na učinek Asentre. Alkohola pa sočasno ne smete uživati.

V vsakem primeru se glede teh informacij posvetujte s svojim osebnim zdravnikom ali psihiatrom.

S prijaznimi pozdravi,
Miha Štrukelj

Mag. Miha Štrukelj, Psihoanalitični psihoterapevt v Ljubljani, Link: Psihoterapija Štrukelj

New Report

Close