Tudi mene že pošteno boli trebuh, tako da ko se začne intenzivno premikati oz. se “bojevati za svoj prostor” prav obstojim – se sploh ne morem premaknit, trebuh pa mi otrdi za kakih 15 min.
Drugače pa imam več ali manj kar vedno trd trebuh, ne morem ne
stati, ne sedeti, ne ležati. Še posebno ponoči je hudo. Tudi z dihanjem imam težave, prav sopem.

Moram priznati, da v prvi nosečnosti nisem imela takih problemov.

Lep pozdrav ********************************************** Če želite, da bi bili vaši otroci bistri jim pripovedujte pravljice. Če želite, da bi bili še bistrejši, jim pripovedujte še več pravljic. Albert Einstein

Brcamo, brcamo… Upam, da to ne pomeni, da bomo potem ves čas zbujeni. Je pa res, da se to dogaja ponavadi podnevi, ponoči (vsaj mislim tako) pa se umiri.

Drugače sem v glavnem prebrodila težave s hemoglobinom, zato pa so se pojavili hemoroidi, ki sem jih prvič dobila šele pri porodu. Tokrat pa kar že toliko prej. Uf, kako boli.

Živa (34 t.)

Oj!

Tudi naš brca, če bo taki po porodu bo treba obleke od hokeja. 🙂)

Ali je katera vprašala po spolu otroka?
Jaz sem in pričakujemo fantka.
Tudi v prve sem vprašala in smo imeli punčko.

anja

Živjo!

Jaz imam rok 15.4., prestavljen iz 10.4. in bom rodila v Ljubljani zaradi zapletov s simfizo – še ne vem kako. Verjetno bo to načrtovan porod, a upam da bo kaj preje!

Tudi mene namreč moj sonček pošteno prebrca. Zelo boli in včasih moram nogico kar malo noter potisnit. Čeprav sem začela te dni ugotavljati, da se malo manj zaganja, kot da bi imel manj prostora. Zdaj je 33 teden.

Mogoče pa se prritožuje, ker mora jesti dietno hrano. Prejšnji teden so mi ugotovili še nosečniško sladkorno.

Čim lepše poskušajte preživeti zadnje tedne. Ali že kaj perete oblačila?

Tajna

Za spol sem vprašala, pa ga ni mogla videti, ker je bil mali čisto zvit skupaj.
Pregled imam v ponedeljek in upam, da mi bo “informacija tokrat dostopna”. Hi, hi. Sploh nisem najprej razmišljala o tem, da bi vprašala za spol, potem pa me je v 39 tednu ful prijelo da bi.

Nekaj oblačil sem že oprala. Predvsem so to tetra plenice, zato, da jih lahko vsak dan po nekaj kom zlikam, saj nisem več zmožna ničesar početi.
Ostalih cunc pa še nisem dobila nazaj od prijateljic.

Lep pozdrav ********************************************** Če želite, da bi bili vaši otroci bistri jim pripovedujte pravljice. Če želite, da bi bili še bistrejši, jim pripovedujte še več pravljic. Albert Einstein

New Report

Close