LP!

11 aprila imam rok poroda, šla bom v Postojno! Še katera

Anja

13. aprila imam rok, vendar bom rodila kar v Celju.

lp
Erina

Prestavljen rok na 18. april. Najbrž LJ.

Pa sicer, kako ste kaj?

LP

Rok 17.4. se še odločamo – najbrž Postojna EA.

LP

Živjo,
rok – 4.april, prav tako Postojna z EA!

Lep dan vsem,
Nina

Tudi rok 17.4.,rodit pa v Ljubljano.
Lp

Živijo!

Rok- 15 april, rodit bom šla v Ljubljano!

Lep dan, vsem!

Romana

Imam dva roka 12.4. (glede na ZM) in 3.4. (glede na UZ). Računamo bolj na začetek aprila. Rodili bomo pa najverjetneje v Kranju.

Ojla Anja,

tudi jaz imam rok 11.4. in grem definitivno tud v Postojno na EA. No upam, da se bova videli. Imam namrec kar nekaj problemov, zelo kratek maternicni vrat,… tako, da verjetno bo kar prej.
Pustimo se presenetiti.

L.p.
Kaja

Rok 1.aprila – rodit grem v Ljubljano
LP Katarina

oj!
Ja Kaja mogoče se videmo!

Tudi jaz sem imela 3 roke 1. je bil 17 april glede moje menstruacije,2. je 11 april po nuhalni svetlini (na otrokovo velikost), in 3. pa 4 april glede na zadnji pregled pri ginekologu. Tako da je ostal 11 april in ne vem kdaj bo pa tisto zares. 🙂))

Za porod bom izbrala kar klasiko saj se ne bi mogla da nekega dela telesa ne bi čutila (se bi ustrašla). In še šla bi v svojo sobo če bo na valjo, ker so bile v prvo slabe izkušnje.

Anja

5.04,najverjetneje v Ljubljani

Jaz pa 28.4. v Kranj, morda pa se zavleče še v maj, ker ginekologinja ne ve, kdaj sem zanosila (zaradi premajhnega otročka za cca 10 dni).

Lep pozdrav

Lep pozdrav ********************************************** Če želite, da bi bili vaši otroci bistri jim pripovedujte pravljice. Če želite, da bi bili še bistrejši, jim pripovedujte še več pravljic. Albert Einstein

Prvi rok 14.4., drugi rok 22.4. – kar Novo mesto.

Lp, Janja

08.04. – Kranj

lep pozdrav!

Rok imam 14.04., tudi jaz grem v Postojno.

Lp, Mateja

Živjo!

Jaz imam rok 16.04. in bom šla rodit v Ljubljano.

Lp, Urša

Živjo,
jaz pa že imam dva, ki sta rojena aprila, en 2.4., drugi pa 28.4..
Želim vam vsem lahek porod in zdrave otročke.

Rok 29.4., Postojna vabi.

lp

Ali še katero aprilčico malček tako brca, da jo boli trebuh? Tudi premiki so precej močni – buške, ki se delajo na mojem trebuhu včasih zelo bolijo. Me kar malo skrbi 🙁

LP, t
(32 t)