Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Ali ste za istospolne poroke?

Ali ste za istospolne poroke?

No, taki ste najboljsi. Brez enega samega argumenta bi tolkli. Clovek (najbolj pa cerkveni) se sploh posebno dobro spozna na naravo.

Ce nimas nic druga proti, je pa vse v redu.

Priznas pa, da problem v zvezi s posvojitvami ni v homoseksualcih, ampak v neumnosti vecine Slovencev, ki bi nadlegovali te otroke? Kak je smesno, da je edini argument proti posvojitvam to, da bi bili otroci stigmatizirani, nihce pa se ne loti tistih, ki stigmatizirajo…

Ce bi istospolne skupnosti povzrocale upad prebivalstva (pa ga ne), potem je to se en razlog vec, zakaj so pravi blagoslov. Cez sto let se bomo namrec pozrli, toliko nas bo…

Kar se vprašanja tiče, sem pravzaprav tokrat za spremembo dokaj neopredeljena, saj sem po eni strani za, po drugi proti. Po eni strani homoseksualce razumem, da želijo imeti enake pravice, ker si jih tudi zaslužijo, ker se mi zdi vseeno to naraven pojav. Ne vem, težko izrazim z besedami.

Ne vem zakaj morate eni tako večno poudarjati kako bodo pa drugi reagirali, ko bo otrok imel dva istospolna starša. Ali ni bolje, če se imata partnerja rada in otrok živi v urejenem družinskem okolju kot pa, če sta starša različnih spolov, v družini pa vlada pretepanje, alkolhol,…? Kar se pa vsega ostalega tiče, pa sem presenečena, da je na Trenjih “za” doseglo vsaj zame presenetljivo visok odstotek, ker sem bila prepričana, da bo precej bolj prevladovalo “ne”. Bila sem pa šokirana koliko mladine(!) misli, da je tak človek bolan, nezdrav, prizadet in ne vem kaj še vse. Prav neverjetni ljudje no.

samo ena mini pripomba

urejena istospolna družina vs. patološka, nefunkcionalna družina dveh heterospolnih partnerjev –> zavedajte se, da to NI nobena primerjava

tole ni nobena ustrezna alternativa, alternative je treba iskati na različnih straneh, ne pa na eni in isti

torej:

urejena istospolna družina vs. urejena heterospolna družina

nefunkcionalna istospolna družina vs. nefunkcionalna istospolna družina

to je vse.

Zakaj bi se poročali, če to sploh ni več moderno. Saj se da drugače vse urediti. Glede posvojitve otrok sem pa absolutno proti. Si kar ne predstavljam otroka, kaj bo moral prenašati, ko se bodo vrstniki norčevali iz njega…

Kakšen bo pa materin jezik otroka, ki ima dva očeta?

johnny, preskočil si del OŠ izobrazbe – reče se “materni jezik” in ne materin, in nima nobene zveze s konkretno, biološko materjo.

Kaj je po tvoje materni jezik?

Iz SSKJ:
materinščina -e ž (i) knjiž. materni jezik:
učiti se materinščine; pravica do rabe
materinščine; pouk v materinščini

Johnny;a si končal osemletko?

************************************************************ # Enaka mnenja so dovoljena...nasprotna tudi ;~) #

Kaj če sta pa te posvojila dva pedra? Ker je tvoj materin jezik?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close