Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Astma in druge pljučne bolezni Ali se sme na pregled z znaki rinisinusitisa

Ali se sme na pregled z znaki rinisinusitisa

Pozdravljeni,

v četrtek imam kontrolni pregled pri pulmologu, imam astmo in kronični rinosinusitis. In seveda ves čas smrkam in imam že leta skoraj ves čas, tudi zdaj, rumeni izcedek, ki ga dopoldan izkašljam, potem je kolikor toliko v redu. Iskreno, tudi kasneje čez dan še kaj pokašljam, v bistvu ves čas material iz nosu. Nič drugače kot vedno, ob mnogo slabšem stanju sem bila 2x na testiranju, enkrat ob višji temperaturi, obakrat negativna. Nimam temperature, nisem nič posebej utrujena, ne kašljam suho, ne trese me mrzlica, ne bolijo me mišice in sklepi, imam okus in vonj, prebava ok. V službo hodim normalno. Kaj naj naredim – se zlažem pri vhodu, da nimam prehladnih znakov (ker jih razen rinosinusitisa res nimam), zdravniku pulmologu potem povem po resnici, ali povem na vhodu po resnici in tvegam, da me zavrnejo? Kaj v takih primerih svetujete, razen pravočasnega testiranja? Tega npr. na navodilih KOPA ni, danes pa sem to začela razmišljati. Tako in tako ima 3/4 astmatikov take težave in kaj oni naredijo na pregledih? Ne bi pa rada lagala.

Hvala in lep pozdrav, G.

Dober dan,
takšnih, kot se vi opisujete, je veliko. Pravzaprav se ni treba zlagati. Nimate nobenih DODATNIH znakov. Stanje je enako, kot vedno.
LP
MK

Uff, lepa hvala.

New Report

Close