Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Psihologija in psihiatrija Zasvojenost in pomoč Ali kdo od vas vsak dan jemlje tablete za pomiritev?

Ali kdo od vas vsak dan jemlje tablete za pomiritev?

Punca, ne jemlji tablet, naredi detox, najdi dobrega psihoteravpeta ali neko skupino in zaživi življenje.

Ali je tukaj še kdo, ki vsakodnevno že leta jemlje tablete Helex ali ostala pomirjevala ?

pa zdaj

nova
Uredništvo priporoča

Sem mlado dekle ki je imelo teža s kreganje s očetom, reke mi je pejt zate smo našli fanta in nevem kaj se vse. Da moraš imeti otroka. Bla bla bla. Prehitro sem reagirala jezno, vznemirjeno. Bila sem en dan v bolnišnici na psihiatriji. Drugi dan domov pri voliti so morali starši. Bilo mi je strah, bila sem jezna, razočarana niti pomislila nisem da s asentri s tableti da naj bi bila. Kot droga, prepoved za vožnjo. Razen če narediš psihološke teste, potem do psihiatra..tablete jem jem enkrat na dan na recept. Jemala pa sem tudi akventija. Te tableti so močni stranski učinki spi se ti glava vse vredu, dobro razmišljaš ni tezal. Imela sem že kar nekaj pogovorov s psihiatrom na pol leta,tablete jemljem dobrih tri leta od 2022.sedaj pa bi rada šla na psihiatrične terapije, pa. Pri tem če kdo ve kje in od kod je, to. Ali imaš lahko petkrat ali desetkrat terapije in ki ti pomagajo s izboljšanjem stanja, ni toliko kritično res. Pa da je ljudje se včasih tudi odzovemo s kričanjem. Ljudje na splošno nekaj zahtevajo, ne vedo da lahko nekoga spraviš v slabo, jezo vnemirjenega in žalostnega. Kar ni prav on fer do drugih pa ne moreš se tako obnašati in biti flekma kot da ni nič. Upam da mi bo terapije pomagale in mi uresničile želje da bom lahko peljala se kam, razen če lahko to stori svoj psihiater in da te vidi narobesje boljše pozitivno, energično. Vsaj upam da mi uspe in da bi se mi izboljšalo se bolje kot do slej, saj sem vredu od lanskega leta res pa da je nekateri ne morejo brez tablet. Probala bom še malo oddahnit in reci jaz bom probala brez njih nevem približno en mesec pa da vidim razliko. Ljudje se moramo postaviti čimprej na sebe.

Lp Ines

Pozdravljeni! Tudi jaz jih imam asentra, od 22 leta starost.

Verjemite ko sem prišla v bolnico za en dan, in tudi dobila hudo enekcijo, neprijetno. Bilo mi je hudo, počutila sem se grozno, nisem imela več volje in energije. Strah me pa je da se moje sanje nebi uresničile oz. Počutim se kot da mi nekdo ne privošči, saj jaz nikoli nebi kaj takega storila drugim.

Tisti ki, nimajo s tem težave ne vedo kaj sploh imajo in vedo da tudi njim se lahko kaj takega zgodi. Šele takrat se mi je res zgodilo grozno, neprijetno, boleče. Hvala ti za zaupanje, zdaj sem tudi jaz vam. Lp in bodimo zdravi.

 

 

 

Kje pa lahko dobiš brez recepta zaldiar

Speaking like a true drug addict ljudje kaj pa ce se pa sm nebi drogiral

New Report

Close