AIRSHOW ZELTWEG

Kaj zdaj, a nihče ni bil na mitingu??? 🙂)

Sandra še vprašaš 🙂)))))

Seveda smo bili … najbolj nam je bila všeč rdečelaska ki je prodajala sladodoled. Kak mi je žal, da jo nismo s seboj odpeljal 🙂))))))

No res, blo je enkratno, vse super, edino opečen sem kot paradajz, samo se je splačal.

Posnel 340 slikic, pa par filmov …

Pa ti?

Lp, Mišek

Ni nam lahko ... Mišek - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

Seveda smo bili in prav super je bilo!!!!!

smrk,jest pa nisem mel časa in sem ostal doma:((
mišek nared eno svojom stran pa vrž gor slikce,da bom vidu kaj sem zamudu

Ha ha opečena sem tudi jaz … groza… ampak se je splačalo..

ja imam nekaj slikic, ampak predvsem vse dokumentirano na kameri…vauuuu super posnetki!!!!!

sam mi še ni jasno kako vam to pokazat 🙂)

Ej,. kdaj in kje je naslednji miting? 🙂)

Čav bav

Boki, če želiš ti jaz pošljem vse slikice na CDju, so sortirane, poimenovane itd. Oglasi se mi na mail, pa daj naslov.

Bom pa še danes naredil FTP doma, pa vrgel slikice gor, pa potem obvestim.

Ni nam lahko ... Mišek - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Zakaj bi se matrali pri delu, če pa smo isto plačani če nič ne delamo !?!?! Javna uprava RS

ZAKONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN!!!!!!!!

Treba it enkrat v Pariz 🙂)

Je kateri od vas malo boljše poslušal al sem jaz onega jodlara prav razumel, da drugo leto mitinga ne bo ali bo v zelo okrnjeni izvedbi????
Ker je nekaj jamral o 2005.

Kaj pa pravite o nastopu Slowenishe Luftwaffe???? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ja volim samo sebe za druge mi se jebe!!!

New Report

Close