Najdi forum

mimi6, kaj pa ti sploh ješ??? sam meso in zelenjavo???

A mi kdo zna povedat kakšna je razlika med AbTronicom X2 in Vibratonom? Zakaj Vibratone stane pol manj? Kot sem brala na top shopu obljubljajo podobne efekte.

Firmi, ki izdeluje te “abtronice” se je posrečil velik met. Odlično obvladajo tehniko “naive”.
Slovenci nič manj ne zaostajamo za Romuni, Bolgari, Madžari in Srbi, po naivnosti namreč.
Zatorej Slovenčeki zganite svoje debele riti in na kolo ali pa v tek. “Kdor ne skače ni Slovenc”!

nova
Uredništvo priporoča

Kupil sem Abtronic in sem ga tudi uporabljal vsak dan 3x dnevno po min 15min (največkrat 30min za posamični sklop mišic) . To sem lahko uporabljal samo zato, ker imam delo na domu. Drugače pa si ne znam predstavljati kako bi lahko 3x dnevno našel čas za “trening”. Probal sem tudi ob gibanju, a te največkrat pas tako moti, da ni mogoče uporabljati pri kakšnem večjem gibanju. Naredil sem vse točno tako kot je v navodilih in po vstrajnih 3mesecih lahko samo rečem da ni niti enega malega rezultata. Delam sem vsak dan na trebušnih mišicah in na stegnih. Na stegnih sem predvsem hotel izgubiti obseg. Izguba časa! Verjamem strokovnjakom, da lahko edino pomaga pri drugem aktivnem treningu. Jaz priporočam naprave v smislu “orbiteka” , ker tam res nekaj delaš :)))

Abtronic je naprava za lenuhe. Sem ga uporabljal 2 tedna in me je minilo, ker mi samo mišice žere namesto maščobe!! POZOR: mišice namesto maščobe. Namesto, da bi postajal čedalje močnejši sem bil po dveh tednih redne dnevne vadbe z abtronicom 2 x 20 min dnevno popolnoma brez moči. Mišice so bile nabreknjene ampak utrujene. Da ne govorim o nadležnem električnem zbadanju v koži. Raje dam 70 eurov za smučanje na krvavcu in za fitness kot pa da jih vržem vstran za ta topshop izdelek. Sedaj mi leži v omari in stara. Če ga hoče kdo, mu ga podarim, če pride ponj, za pošiljanje preko pošte pa poštnino plača interesent. moj mail: [email protected]

^^ če ga uporabljaš vsak dan potem seveda nima učinka, kdaj pa se naj mišice spočijejo in obnovijo?

New Report

Close