Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja A katera ve kje se dobijo odišavljene vrečke za umazane plenice?

A katera ve kje se dobijo odišavljene vrečke za umazane plenice?

Sem zelo občutljiva na neprijetne vonjave in bi rada umazane plenice takoj dajala v odišavljene vrečke. To sem videla ve ni nemški reklami ne vem pa če se dobijo tudi pri nas?

A jih misliš imet na pultu namesto vaze z rožami?

Dreka ne moreš z ničemer odišaviti, vedno prevlada njegov vonj. Odnesi v odpadke in ne dišavi.

Meni bi prav prišle za biološke odpadke. Me tudi moti vonj, vsak olupek posebej pa tudi ne nosim v kontejner.
Evo, odlična tržna niša:)

DM – rumene – vonj limone:)

vonja dreka pa res ne more prekrit ena odišavljena vrečka no … biološke odpadke daš pa v posodo s pokrovom … noben svež biološki odpadek ne smrdi, usmradi se po dnevu ali dveh, ko je vse med seboj pomešano in ko že začne gniti.

Ljudje smo različno občutljivi. Tebe ne moti, druge pa zelo. Pa kot ponavadi, ena ni odgovorila na vprašanje.

probaj z vrečkami za pasje kakce … noben vonj ne pride ven

A nimajo nekih košev posebej za plenice, ki onemogočajo, da vonj uide?

In kaj so te vrečke drugega kot katerakoli PVC vrečka? Razen tega, da če na njih piše, da so za pasji drek, so bistveno dražje.

Mi smo jih kupovali v Leclercu, njihova blagovna znamka.

Uporabi namenske vrečke za biološke odpadke pa ne bo nobenega smradu. Z lahkoto zadržijo vonj vsaj dan, če ne dva. Seveda moraš vrečko namestit v pokrito kanto za odpadke. Edino kakšna sadna kislina jih zna preluknjat. Hofer in Lidl, pa tudi Mueller jih prodajajo po ugodni ceni.

Julija

Uporabi namenske vrečke za biološke odpadke pa ne bo nobenega smradu. Z lahkoto zadržijo vonj vsaj dan, če ne dva. Seveda moraš vrečko namestit v pokrito kanto za odpadke. Edino kakšna sadna kislina jih zna preluknjat. Hofer in Lidl, pa tudi Mueller jih prodajajo po ugodni ceni.[/quote]

Rabim za delavnice, ne za doma 🙂

Hvala za namig, da se jih dobi v leklerku.

Tiste/take, kot jih imajo na javnih vcjih za vložke. Onemogočajo prehod vonjav, super. Jaz sem jih enkrat davno nekje kupila, pa so res super, posrano plenico sem si upala tudi v torbico dat.

Kje se dobijo zda, pa ne vem

Dm ima, pa Müller tudi, pri otroških vlažilnih robčki poglej.

navadna folija za zivila (DIY varianta tistih modernih košev za plenice).

New Report

Close