17. april in 1. maj

dan OF (vsaj kot ta zadnjo generacijo pionirjev so nas tak učili) in praznik dela sta glih ta prava dneva da se vsak mačkon stisne s svojo mucko. zato mačkoni NE PUSTITE SVOJIH MUCK SAMIH. eden od unih ki ne bo tak bom tud jaz. moja mucka pravi da ma delo s seminarsko čez praznike in je boljš da nisva skupi da jo bom pustu delat in bom delal tud jz. ma prav, ker če ne jo ne bi pustil niti trenutka. ma sem vse glih en pikič žalosten kr jo ne bom mel samo zame. in tak se ne bova čez praznike muckala zato dajte se vsaj vi.

…če pa tvoja mucka nima niti mal časa zdaj čez praznike…pol pač nisi dober mucek…sory…🙂)

Zdej je 27. april dan boja proti okupatorju.
No, itak pa ni to kr en dan. Jest mam rojstni dan!!! 🙂

Kjerkoli in s komerkoli že pač boste, imejte se skrajno lepo in uživajte lepe trenutke na sončku!!!

Pozdravček!!!

Vse najboljše za rojstni dan in upam,da ga boš lepo preživela.Hvala za info o Bolu.

Lp Pohorc

Ja hvala lepa! Pa sem res lepo preživela dan 🙂
Ma, ni panike! Glede Bola mislim.
In? Kako si se odločil? Greš letos na Zlatni rat? 🙂

Lepo noč ti želim!

Ja mene zelo vleče dol,ker vsi pravjo da je fajn!Smo se lan sicer odpravljal tja pol smo pa pristal na Rabu,sej je blo tud fajn.Ne rad pa mnogo razmišljam o tem,ker ne vem kaj še bo takrat.Ker včas se potem vse sfiži.Kam pa ti?

Lp Pohorc