Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja SAB SIMPLEX – SKRBNA Odgovori na: SAB SIMPLEX – SKRBNA

Joj kako je bilo pri nas grozno … poskusili smo z vsemi že omenjenimi kapljicami, čeprav sem imela grozno slabo vest, da sem ji toliko vsega dala … pa ni pomagalo čisto NIČ …. tam pri 3. mesecu se je začelo počasi polagoma umirjati, tako da ni bilo več vsak dan tako hudo, tam okoli 13. tedna pa se je čisto končalo… kapljice (pa katerekoli že) smo uporabljali za pomiritev na dudo – čeprav pomagalo je najbrž samo to, ker so bile sladke… to je bilo čisto proti mojem prepričanju kako bom mirila otroka, ampak pomagalo pa je in smo se vsaj včasih lahko mirno v avtu do doma pripeljali…

kaj je najbolj pomagalo?? – vožnja v avtu, crkljanje in masiranje brez pleničke ob prižganem fenu ali sesalcu (pomiril jo je zvok)… takrat sem se velikokrat zjokala kar skupaj z malo, ampak ti povem – sedaj je na to še samo bled spomin (pa je šele 1 mesec od tega), tako da SAMO POGUMNO NAD KRČE IN NE OBUPAT…
sicer pa držim pesti, da bo pri vas prej konec…

New Report

Close