Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vsaj eno noč bi spal… Odgovori na: Vsaj eno noč bi spal…

Pri nas doma se tudi že par mesecev (punčka ima ravno danes 11 mesecev) ukvarjamo z isto težavo. Večkrat sem že na forum hotela napisati vprašanje, kaj lahko naredim, ampak konec koncev sem si vedno sama odgovorila – pač, nekdo mora vstati (pri nas je to običajno mož) in jo pomiriti. Z možem sva celo ugotovila, da bolje spi vsako drugo noč – le kje je tu logika? Se pravi, tisto noč, ko ne spi, se pogosto predrami (zbudi se ne nikoli, samo dudo potrebuje) in je že skoraj dogovor, da če zajamra 4x zapored bolj pogosto kot na 15 minut, jo prinese k nama v posteljo. Navadno takrat dela kroge po postelji še kako uro, nato pa precej trdno zaspi. Tako je bilo prejšnjo noč, to noč je pa stopil k njej ‘samo’ trikrat (ob 2h, ob 3h in ob 4h), da ji je dal dudo nazaj, potem pa je spala do zjutraj.

No, zdaj vsaj vem, da ni čudna 🙂) in čeprav imam včasih občutek, da delava narobe, ko jo vzameva k sebi, si mislim tako kot Poka. Če potrebuje crkljanje pa naj ga ima.

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

New Report

Close