Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja prosim,pomoč Odgovori na: prosim,pomoč

Se opravičujem za ta tvoj tako imenovan neumesni-oprosti draga moja.🙂
Kakorkoli JAZ sem odgovarjala v tem zadnjem postu TEBI na tvoja zastavljena vprašanja,ki si mi jih v postu zastavila..in če bi mogoče malo bolje pogledala bi tudi videla moj post,kjer sem avtorici napisala DA JO RAZUMEM kako se počuti,da pa ne razumem od kje tak bes-da bi bila pripravljena vse narediti,samo da bi odstranila to žensko iz bližine otrok-čeprav bi z tem posledično škodovala zgolj in samo otrokoma ne pa njej in nimam nič proti njej oziroma njeni reakciji,svetovala pa sem ji naj si postavi vprašanja v sebi in si nanje odgovori ali ja ali ne..Vprašanja so postavljena zgolj in samo za DOBRO OTROK..ne pa za dobro sedanje sopotnice..🙂
Kar pa se tiče občutka za tujo stisko verjemi da ga imam-tudi zato sem avtorici svetovala naj premisli v sebi kaj in kako preden odreagira drugače oziroma preden odreagira tako kot je v uvodnem postu avtorica napisala..kajti dejansko za njeno namero je ni pravne podlage za prepoved približevanja nove sopotnice njenim otrokom-razen če se gre za veliko ogrožanje otrok v njeni bližini..to pa je izredno težko-verjemi men,kaj pišem 🙂.Ne pišem jaz nekaj na blef ali zato da bi koga provicirala nikakor ne..je pa forum kolikor sem dobila potrjeno v moji temi,zgolj zato da si mnenja izmenjavamo in vsak pove,kar pač misli-in jaz sem,pa zdaj a je to komu všeč ali pa ne 🙂
Pa bodiva malo nasplošni-izvzeti iz avtoričinega primera…dejstvo je,da potem takem nihče ne bivši ne bivša-si nebi smeli dobiti nove partnerje,ker je že splošno znano da je vse narobe z “ta novo” ali ” ta novimi”…to je že tipično od nekdaj..in je ni bivše ali bivšega-ki bi gladko malo sprejel tanovo ali ta novega-to je dejstvo ne pa neka domneva…Vendar življenje se ne zaključi z ločitvijo ne enega ne drugega..življenje se nadaljuje in treba je misliti pozitivno..če razmišljaš tako se zna vse dobro obrniti-če ša razmišljaš negativno,lahko pa ostane na istem kot je..in zakaj bi se človek obremenjeval z preteklostjo ki je ni več in je nikoli ne bo nazaj,če ima odprte možnosti za lepše in mirnejše življenje…Je bolje vztrajati v zakonu,zato da bodo imeli otroci “družino”..čeprav med staršema ni vse idealno..ali je bolje iti narazen in začeti novo,boljše in mirnejše življenje?

New Report

Close