Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Hujšanje Obtičala sem Odgovori na: Obtičala sem

Jaz sem se malo pogovarjala s osebnimi trenerji in so mi vsi rekli, da te dijete niso najboljše, ker imajo povsem nerealen jedilnik. Pa še rekel mi je, da naj začnem oboje hrano in vadbo istočasno, ker baje, da rataš hitreje lačen če telovadiš.

Kot, da me ni slišal, da hočem manj pojest.

No po 3 mesecih vadbe in novega programa prehrane, ki v bistvu je imel vsaj en cheat day, pa ne preveč redikalno spremenjen jedilnik sem po 14 dneh že zgubila nekaj.. no luknja je bila večja pri hlačah.

Tko, da čist razumem, te male spremembe.. tko da glavo pokonc in pridno delat in vstrajat na svojem jedilniku.

Še eno zadevo sem se pa sama naučila, da je tudi družba – prijatelji zelo pomembni pri podpori in če razumejo, da želimo spremenit navade. Tko da zraven je dobro da izobrazimo še prijatelje zakaj to počnemo.

Nekaj o hrani, ki jo papcam:
Misura[/url] ploščice (raje imam polnozrnate, kot olivne)
Losos in tuna sta zdaj moja najboljša prijatelja za malico.
Mehkokuhano jajce 1x na teden
Pa še od Ljubljanskih Mlekaren so mi všeč sir za žar, itd.

Drugače pa, če je kera od vas mlada mamica.. sem našla eno super vadbo (sama nisem bila, ampak zgleda simaptično): http://www.aktivnamamica.si
sem srečala eno punco k je talala kupončke s 5€ popustom in kodo: MAMI

New Report

Close