Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Darovanje spolnih celic nadomestno materinstvo Odgovori na: nadomestno materinstvo

Rada bi dodala še nekaj na komentar Mayle muc..kot je že napisala sinaja,tudi jaz sočustvujem s tvojo zgodbo.In lepo,da si zdaj srečna kakor živiš,ne glede na to,če vsega nimaš.V življenju žal ni vedno vse tako kot bi si želeli.Je pa dejstvo,da smo si ljudje med sabo zelo različni,torej če ti misliš in občutiš tako,ni nujno da se vsi v tem najdemo.Torej čustveno se vsekakor ne strinjam s tabo,da bi se kar predala.Včasih nam pač ni dano v zibelko,ampak se je za nekaj treba trudit.Življenje je borba,moraš ji pokazati zobe.Ni prav da se predaš že ob prvi oviri,sploh če si nekaj zelo želiš,je treba stisnit zobe.Čeprav je hudo,je najlažja varianta,če se ne smiliš samemu sebi in greš z dvignjeno glavo naprej.Otrok ni igrača,zato vedno hrepeniš po tem,da bi imel biološkega otroka,vendar če žal nimaš te možnosti,potem izbereš drugo možnost.V tem ne vidim nič slabega…nihče ni rekel,da posvojenega otroka ne bi imel enako rad,kot svojega biološkega otroka.Zakaj potem ljudje rojevajo svoje otroke(govorim o plodnih parih) in zakaj takoj ne posvojijo otroka?Ker je to nekaj povsem normalnega,nekaj življenjskega.Razumljivo je,da si dva,ki sta srečna in zaljubljena,želita ustvariti bitje,ki je polovica vsakega od njiju,skratka sad njune ljubezni.Jaz imam doma tudi živali,ker jih imam preprosto rada,vendar nikdar v nobenem primeru mi ne morejo nadomestiti željo po otroku.Vse življenje bi se tolkla po glavi,če bi vedela da imam toliko možnosti,po katerih posegajo vsi pari,jaz pa sem se predala brez borbe in truda,torej nikdar ne veš kako bi se stvari razpletle,morda si prehitro dvignila roke.Sicer pa je lepo to,da v življenju nič ne pogrešaš,da si si našlo uteho in na nek način zamenjavo.Sreča ni materialno sredstvo,je čustvo ki ga gojimo in razvijamo sami.Je pa veliko stvari,ki vplivajo nanjo in ki jo delajo posebno.Vendar se je tudi za srečo potrebno boriti,kajti nič ni samoumevno!!!!!pa vse dobro(upam da nisi narobe razumela mojega sporočila).

New Report

Close