Ojla vsem,

ko berem tele zadeve z ljubeznijo… ziher podoživim svojo. Non stop sem sanjala od njega, on pa je moje komaj vedel, da obstajam. Res neutolažliva, do pred nedavnega. Ne vem, sej bo mogoč slišat kot da delam kako reklamo, ampak to sploh ni res. Naletela sem na spletno stran ene ženske, vse skupaj je dišalo po šloganju in teh čarah barah…vse skupaj poceni, to že res. In sem ji poslala vprašanje glede tipa, ki ga nism in nism mogla pozabit… Moram rečt, da mi je njen ŽIVLJENJSKI ODGOVOR, niti ne tolko šlogarski, dal MNOGO misliti. Tisti dan sm samo sedela in jokala, še v službo nism šla. Koliko enih potlačenih zadev je bilo še v meni, tega se sploh nism zavedala. Malo pa sm se tudi čudila njeni intuiciji, saj je zadela pravo bistvo v meni, zadela moj bistveni problem. Potem sem se spraševala, ali je sploh vredno tako zabijati dan v mislih za nekoga, ki te ne šlivi pet postov. No, saj ni bilo čisto tako, ampak jaz sem njega imela veliko raje kot on mene, to je vse. Vsa poanta je v tem, da če koga dolgo ne pozabiš, to pomeni, da spomine nanj namerno ohranjaš, ker imaš neke koristi od tega. Ne znam več povedati, kako je to napisala. Hočem reči, če vas mori neuresničena ljubezen ali si tukaj ne znate pomagati, je Rebeka pravi naslov za vas, da o tem debatira z vami, čeprav ima tudi druge stvari. Jaz se zdaj počutim mnogo bolj umirjeno in sproščeno v sebi…in vem, da bo spet kmalu prišel nekdo, ki me bo imel rad tako kot jaz njega. Tu pa je še njen naslov: http://www.izzivi-neznanega.com

lp,a.

New Report

Close