Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Prošnja vsem Odgovori na: Prošnja vsem

Zdravo,

verjamem, da si v tezkem polozaju in da clovek s tezkim srcem napise takole prosnjo, ceprav je anonimna.

Vendar tudi jaz mislim podobno kot Yo_kuku, vsi moramo ziveti po svojih zmoznostih. Kot njena druzina smo tudi mi podnajemniki, mali bo sel kmalu v vrtec, jaz pa si ocitam, da nisem ob njem vsak delovnik skoraj do vecera, ker moram pac biti v sluzbi. Strasno me mori stanovanjski problem in lahko bi rekli, bo ze nekako, se zakreditirali in kupili stanovanje. Najbrz bi se potem prej ali slej znasli v financno hudem polozaju, zato pac ostajamo podnajemniki.

Ce ste lastniki hise, imate veliko premozenje, v hisi. In se mi osebno ne zdi prav, brez zamere, da se obracas na ljudi na tem forumu. Vecina izmed njih najbrz nima hise. Poskusite pac ziveti po svojih zmoznostih in se, kot so omenile ze predhodnice, po potrebi preselite v stanovanje. Vsega pac ne moremo imeti, na zalost. Pa oprosti, to je samo moje mnenje.

New Report

Close