Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

Prijateljica pred možem in mano slekla hlačke!!!

To je dolgoletna prijateljica, družimo se redno in za vikend me je s svojim dejanjem totalno šokirala.
Skupaj smo šli kopat v bazen, ki ga imamo mi (pokrit bazen v zimskem vrtu). Prijateljica je stala dva metsra stran od svoje torbe, mož je stal zraven njene torbe in prijateljica si naenkrat sleče hlačke izpod obleke in jih poda mojemu možu in ga prosi, če jih lahko da v njeno torbo in ji da iz torbe ven kopalke!!! Hlačke je imela seveda neke miniaturne, črne, no res seksi. Mož je ostal brez besed in naredil kar ga je prosila. Jaz sem tam stala kot vkopana. Cel dan sem imela uničen, zvečer sem možu povedala da je to podlo kar je naredila ampak on v njenem dejanju ni dojel nič podlega!!!! Meni to ni normalno in je očitno zapeljevanje. Razmišljam da bi z njo prekinila vse stike.

Čist cool ……

Bilo bi čudno če bi tebe prosila za pomoč glede na to da si stala bolj stran.

nova
Uredništvo priporoča

Svetovno. In kaj je tu tako šokantnega?

meni se zdi totalno neprimeno, namigujoče, hlačke so neka intimna zadeva!!!

ne zdi normalno in takšna dejanja zame niso prijateljska,zdaj ne vem,če je to nalašč ali slučajno,vsekakor ni običajno.Verjamem,da si se čudno počutila.Mož pa …. po pričakovanju se čudi da se ti tako počutiš in vidiš to čudno… Mu ne gre zameriti,samo njo pa….prečekiraj,če je vredna tvojega zaupanja/prijateljstva.Jaz bi ji to povedala ob priliki.
Res 100 ljudi,100 čudi.

pijemo skupaj kavice in se veselimo, pa vsi smo kar v evinem kostimu.

ne ni fuj

to je nudistični kemp – smotka! :))

kak dan bom še prespala zadevo da se pomirim, ji bom definitvno povedala kako sem se počutila. Zgoraj brez nismo nikdar, vedno je bilo vse normalno potem pa takole. Če bo šlo tako naprej se bo naslednjič preoblekla kar vpričo naju!

ODJ…JO!!

In četudi bi bilo zapeljevanje 🙂
Pa saj je tvoj dragi no 🙂
če pa meniš da bi te prevaral,potem pa…. ga sploh ne puščaj nikamor samega niti vslužbo ne

In četudi bi bilo zapeljevanje 🙂
Pa saj je tvoj dragi no 🙂
če pa meniš da bi te prevaral,potem pa…. ga sploh ne puščaj nikamor samega niti vslužbo ne[/quote]

ti bi bila na mojem mestu vesela, neprizadeta?

In četudi bi bilo zapeljevanje 🙂
Pa saj je tvoj dragi no 🙂
če pa meniš da bi te prevaral,potem pa…. ga sploh ne puščaj nikamor samega niti vslužbo ne[/quote]

ti bi bila na mojem mestu vesela, neprizadeta?[/quote]

ja sekiram se za vsako babo ki je napol gola ali gola ahahahahaah
šala stoletja
Dragica moja: če te bo želel prevarati te bo ne gled ena to ali spusti ona hlačke ali ne 🙂
Glede na to kako si panična priporočam da si klop na njemu 🙂 Ker boš prešla v depresijo

Si mi resno dala snov za razmišljat … 🙁

Nikoli več ne povabim kakih prijateljev na vikend, ker se nam še vedno kdaj zgodi, da nas zvečer, ponoči zagrabi volja do nočnega kopanja in gremo na plažo in se kopamo vsi brez vsega … in tudi tam partner vidi spodnje perilo kolegic…

kak dan bom še prespala zadevo da se pomirim, ji bom definitvno povedala kako sem se počutila. Zgoraj brez nismo nikdar, vedno je bilo vse normalno potem pa takole. Če bo šlo tako naprej se bo naslednjič preoblekla kar vpričo naju![/quote]

Ne, tu nimaš kaj prespati.
Prijateljica je totalno ubrisana.
Jaz NIKOLI več ne bi dvignila njenega telefona.
Naj se koplje v svojem bazenu! Koza na kubik.Šla je čez mejo .Konec!

Sicer je pa po Sloveniji polno bazenov.Pa naj drugje slači gate.
Pa deca si naj dobi.Je toliko nesposobna , da mora riniti v tvojega, kot, da je njen postrešček?

Zame je popolna kura!
Odkrižaj se jo! TAKOJ!

mi smo nudisti in meni se to ne zdi nič takega. je pa to hudo za žensko, ki je mal tercialska-mimo no, brez veze se sekiraš, če te pa to že tako moti, haloo, povej ji, saj se niste prvič kopal al kako, men se zdi, da ti bolj provociraš

nisem tercialska, tudi nudizem mi je ok samo tole je bilo defintivno preko vseh meja!

to ni bilo moje pisanje!

Cela tema ni moja tema, jaz nisem ničesar pisala. Tudi po slogu pisanje se vidi, da nekdo zlorablja moj nick, sumim celo prijateljico, da mi poskuša zapeljati moža.

kak dan bom še prespala zadevo da se pomirim, ji bom definitvno povedala kako sem se počutila. Zgoraj brez nismo nikdar, vedno je bilo vse normalno potem pa takole. Če bo šlo tako naprej se bo naslednjič preoblekla kar vpričo naju![/quote]

Ne, tu nimaš kaj prespati.
Prijateljica je totalno ubrisana.
Jaz NIKOLI več ne bi dvignila njenega telefona.
Naj se koplje v svojem bazenu! Koza na kubik.Šla je čez mejo .Konec!

Sicer je pa po Sloveniji polno bazenov.Pa naj drugje slači gate.
Pa deca si naj dobi.Je toliko nesposobna , da mora riniti v tvojega, kot, da je njen postrešček?

Zame je popolna kura!
Odkrižaj se jo! TAKOJ![/quote]

Sem ti napisala, zdaj pa preberi in se drži nasveta!
Gate pa vrzi v smeti!
Ker nimajo tam kaj delat, ZATO!

Ampak ponoči je tema in se ne vidi toliko 🙂

Avtorica prijateljici le povej, da ti to ni bilo všeč. Svojih občutkov ni potrebno skrivati. Ravno pretiravati zaradi tega dogodka pa tudi ni potrebno. Možu menda toliko le lahko zaupaš, da ga ne bodo spodnesle ene spodnje hlačke.

Razumem da te je vrglo. Meni ne bi bilo vseeno. Ni pa to velika scena. Mogoče onadva kaj imata pa ti ne veš, in se je majčken izdala?
Podobno sem doživela, ko si je moja sestra preoblekla bluzo iz službe pred mojim možem, in mu pokazala svoj svoje čipkast črn modrc. Sem ji kasneje povedala svoje, pa je rekla , “ja kaj pa je to kaj takega”. Ni se prvič vtikala v najino zvezo.

Ampak ponoči je tema in se ne vidi toliko 🙂

Avtorica prijateljici le povej, da ti to ni bilo všeč. Svojih občutkov ni potrebno skrivati. Ravno pretiravati zaradi tega dogodka pa tudi ni potrebno. Možu menda toliko le lahko zaupaš, da ga ne bodo spodnesle ene spodnje hlačke.[/quote]

prilika dela tatu in me skrbi, če je vpričo mene taka kaj bi bilo če me ne bi bilo zraven, to se sedaj sprašujem


Malo si ljubosumna in upravičeno si ljubosumna. Ampak na napačno osebo. Prijateljica ni nič kriva. Obnaša se sproščeno, kar je za dolgoletno prijateljico razumljivo, še posebej če se družite redno.
Raje bodi ljubosumna nase in na svoj odnos do moža. Mož (moški) te ne bo prevaral in s tem tvegal vse kar imata skupaj, če bo zadovoljen s tabo, s tem kar mu nudiš. Če v tvoji omarici ni podobno sexi hlačk in perila, če ni v tvojem obnašanju spontanosti… potem si lahko zaskrbljena. In verjemi, s teženjem prijateljici boš naredila le to, da boš izgubila prijateljico… ker mož te bo prevaral če bo to hotel, pa če se ti na glavo postavljaš. Torej??? Si razbrala bistvo ali moram še drugače povedat?

tudi na to sem pomislila, morda se je spozabila ker dajati nekomu ki ni tvoj pratner hlačke v roko je nenavadno, vsaj tam kje sem živela jaz.

New Report

Close