Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek v čem je razlika med telemach in t2

v čem je razlika med telemach in t2

hvala

Sta dve različni firmi – to je glavna razlika. Pa T2 ima več optike – torej hitrejši net.

Z optiko si ne mores nic pomagat, ce na tvoji lokaciji ni dostopna.

Glede na to, da sem imela obe firmi, bi rekla tako
Telemach je malo cenejsi, ima malo vec hd programov in malo bolj zanesljiv signal, ker sem ga imela preko kabelske, t2 pa zdaj preko telefonske linije.
Pa telemach je imel comedy central, program, ki ga zdaj kar pogresam…

nova
Uredništvo priporoča

T2 optika in T2 preko kabla sploh ni primerjave

T2 optika je zakon in najbolj ugodna še vedno. Že precej let od samega začetka deluje brez izpadov.

Pa telemach je imel comedy central, program, ki ga zdaj kar pogresam…

Ga ima še vedno.

lol, seveda ga še vedno ima 🙂
samo jaz nimam več telemacha, sem na t2

pr t2 mi dela net k šus

jaz sem se v zadnjem mesecu kar precej ubadala s primerjavo med njima in dejstvo je, da če nimaš optike od T-2 pri bajti, se ti cenovno bolj splača Telemach. Aja, govorim pa za trojček, brez mobitela, za to nisem delala primerjave.

Telemach v glavnem zaradi same tehnologije, ki jo uporablja, ne more zagotavljati dobrega uploada. Zato so skoraj vsi paketi omejeni na 1Mbit. Ce te to ne moti, zna bit celo boljsi, ker se mi zdi, da za manj denarja dobis vec televizijskih programov.

T-2 ima tudi prednost, ker se lahko klices brezplacno znotraj omrezja in to mobilnega in stacionarnega.

kake bedarije pa govoriš?
kje ti vidiš, da so paketi omejeni na 1Mb uploada’

časovni zamik!!! To je razlika, ker tako kot ima to T2 zrihtano nima noben.

pa kaj ti T-2 reklamiraš, časovni zamik ima tudi Siol in tudi Telemach in Amis…

Telemach ima butast časovni zamik, ker te po predvajani seriji,.. vrže nazaj na začetek in zelo malo je oddaj, serij,… ki se začnejo in končajo točno in tako ti odreže konec in moraš potem nazaj in na naslednjo zadevo,…t-2 ima veliko boljši časovni zamik

New Report

Close