Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zemlja za balkonske rože 2

zemlja za balkonske rože 2

Zadnjič sem spraševala za zemljo florasan, ki jo prodajajo v merkatorju za 2,99 eura. No včeraj sem jo kupila in iz prve roke vam povem, da je zanič. Oziroma je ne priporočam za balkonske rože. Zemlja je trda, nabita, težka, kot bi jo nakopal sredi ene ilovnate njive. Katastrofa. Če jo ima katera namen kupit naj je ne kupuje za balkonske rože. Prodajalka je rekla, da jo zelo veliko prodajo in, da je super. Jaz bom jutri šla kupit drugo, ker ta definitivno ni primerna za balkonske rože.

Pride prav.

V Hoferju in Lidlu so prodajali ali še prodajajo zemljo za rože, pa je čisto v redu.

Tudi sama kupujem pri Hoferju in sem z njo zadovoljna. 🙂

No, jaz sem vzela dve veliki vreči te zemlje in nimam nobenih pripomb. Vsako zemljo v vreči je treba malce razgrebsti, tako da tudi ta ni nobena posebnost. Mojim rožica je bila čisto ok.

Sicer je že kakšno leto nazaj ko sem kupila zemljo v Hoferju, pa je smrdela ko hudič po gnilih iglavcih. Kot da bi bilo žaganje skompostirano. Namenjena je bila za k rožcam okrog hiše, na okna je sigurno ne bi dala. Letos sem jo kupila v baumaxu, ne čisto ta poceni pa je ok.

Poceni zemlje se ne kupuje, ker notri ponavadi ni nikakrsnih hranljivih snovi, poleg tega pa ce disi po iglavcih, Je to Kiska zemlja. Tezko, da Bo kaj zraslo. Jaz vzamem vedno srednje rang, letos pa sem do dala se ne kaksne zelene kocke, ki zadrzujejo vlago, to so mi priporocili v vrtnem centru …

New Report

Close