Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Virant bi moral odstopiti

Virant bi moral odstopiti

Ne le, da je zlorabil svoj položaj za to, da je pridobil cenejše karte, še zlagal se je, da se je ta nakup kart dogovarjala njegova žena in ne on sam!!! Da se razume, za to obstajajo tudi dokazi.

In to ravno on, ki je vedno zagovarjal poštenost in je ob razkritju poročila protikorupcijske komisije eno leto nazaj zagotavljal, da morajo taki tiči odstopiti!!! Brrrr!

http://www.delo.si/novice/politika/virant-se-je-za-cenejse-letalske-karte-dogovorjal-sam.html

Natančno tako, kot praviš, avtor-ica! Je res preveč pričakovati v tej družbi, da bi folk, ki ga najdejo z žakljem v roki ali na očitni laži, ves rdeč, osramočen in ponižen odstopil ?

Že, ko je pobiral denar na državnih jaslih (zraven pa mastno služil) je bil zrel za odstrel in se je pokazala njegova prava načelnost

dokler se bo cela država ukvarjala z 20 kartami, bodo drugi še naprej nosili cele žaklje ven na Kajman.

Janša je moral zapustiti svoje mesto kot predsednik vlade, Jankoviću je to mesto zaradi istega poročila speljala Alenka, sedaj pa se naj en Virant lepo mirno sprehaja, kot da ni bilo nič??? Jaz bi take poslala direktno v zapor!

Daleč od tega, da bi mi bil tale (z)Virant všeč.
Ampak, če bi vsi, ki so naredili vsaj eno napako odstopili, potem ostanemo brez vlade.

Sicer pa pri nakupu vozovnic vsaj ni trpel davkoplačevalski denar.
Bolje bi bilo, da bi se pobrigali za to, da ta ne bi odtekal po vsemogočih korupcijskih kanalih.

Še to:
On je zahteval poslovni razred. In pposlovni razred pri Adrii Airways – ni karte cenejše od 480 eurov in to s popustom, preVirantek j o je dobil za 150 eurov. Badna jedna, toliko enega denarja zasluži in pobere od države, potem pa se dogovarja za luksuz po ceni ekonomskega razreda. Bednik.

zato ne bo odstopil

Ni trpel davkoplačevalski denar ???? No, dajte si pogledat lastniško strukturo Adrie, pa boste videli, da je skoraj v celoti last RS in NLB.

Samo ena napaka? Se ti hecaš? Si pozabil na tisto, kako je še dosti časa prejemal nadomestilo, čeprav je bil imel honorarce? ? http://www.dnevnik.si/slovenija/1042487143

Ne vem, zakaj se mu toliko časa vse to tolerira. Že takrat je pokazal svoj pravi obraz.

Nič hudega, če bi ostali brez vlade.
Kar pa se tiče davkoplačevalskega denarja: zakaj pa misliš, da smo morali davkopplačevalci dokapitalizirati Adrio?

Ne le, da je zlorabil svoj položaj za to, da je pridobil cenejše karte, še zlagal se je, da se je ta nakup kart dogovarjala njegova žena in ne on sam!!! Da se razume, za to obstajajo tudi dokazi.

In to ravno on, ki je vedno zagovarjal poštenost in je ob razkritju poročila protikorupcijske komisije eno leto nazaj zagotavljal, da morajo taki tiči odstopiti!!! Brrrr!

http://www.delo.si/novice/politika/virant-se-je-za-cenejse-letalske-karte-dogovorjal-sam.html%5B/quote%5D
Kateri politik pa ne laže ?

Aja? Da ni trpel davkoplačevalski denar??? Od KOD pa državi denar, da je že večkrat pomagala Adrii Airways??? Od kod??????

Nič hudega, če bi ostali brez vlade.
Kar pa se tiče davkoplačevalskega denarja: zakaj pa misliš, da smo morali davkopplačevalci dokapitalizirati Adrio?[/quote]

Se opravičujem vsem prisotnim
Res nisem vedela, da je Adria propadala zaradi tistih vozovnic.
Ponižno prosim, da mi oprostite, sem stara pa očitno ne znam več povezati stvari.

Ne le, da je zlorabil svoj položaj za to, da je pridobil cenejše karte, še zlagal se je, da se je ta nakup kart dogovarjala njegova žena in ne on sam!!! Da se razume, za to obstajajo tudi dokazi.

In to ravno on, ki je vedno zagovarjal poštenost in je ob razkritju poročila protikorupcijske komisije eno leto nazaj zagotavljal, da morajo taki tiči odstopiti!!! Brrrr!

http://www.delo.si/novice/politika/virant-se-je-za-cenejse-letalske-karte-dogovorjal-sam.html%5B/quote%5D

In ne samo to. Ko se v medijih komentira kake nepravilnosti in lumparije, skoraj vedno za komentar vprašajo njega (sem se že večkrat spraševal zakaj) kot, da je najbolj pošten, kredibilen in zaupanja vreden človek. Takega pokvarjenca nima vsak čast srečati v svojemu življenju. Nas je doletela ta čast……..
Sram naj ga bo. Saj vem, da ga ni.

Virant bi moral odstopiti že ob predlogu Zakona o sistemu plač v javnem sektorju, sam zakon pa bi se moral takrat zavrnit..

Tipičen odgovor slovenskega naroda. Vedno se reče, saj so še večje napake, saj so drugi še večji lopovi, blablabla … nja prvo se tam stvari rešijo. Ne, narobe!!! POVSOD je treba reševati. Ni tolerance za lažnjivost, za korupcijo, za nepotizem. Zakaj smo tako hudičevo tolerantni do malih barabic (velike pa tako naš sodni sistem oprošča)?

Babica, te niso že v otroštvu učili:

KAMEN NA KAMEN PALAČA, DINAR NA DINAR POGAČA!

Nič hudega, če bi ostali brez vlade.
Kar pa se tiče davkoplačevalskega denarja: zakaj pa misliš, da smo morali davkopplačevalci dokapitalizirati Adrio?[/quote]

Se opravičujem vsem prisotnim
Res nisem vedela, da je Adria propadala zaradi tistih vozovnic.
Ponižno prosim, da mi oprostite, sem stara pa očitno ne znam več povezati stvari.[/quote]

Babi, rajši se vprašaj koliko Virantov se je še vozilo in se vozi z adrijo na pocen karte. In to leta in leta. Pa nikomur nič.

Zamegljuješ.
Govor je o kartah, ki jih je dobil napol zastonj in vsa žlahta zraven. Govorimo o kraji našega denarja in o laži.

In on je celo rekel, da sploh ni vedel, da je dobil popust na karte. Na bruhanje mi gre.

Virant je LUTKA!

Virant ima podpisano satansko pogodbo s tastom Brejcem & company. Ne vem, kaj ga je sral, da MORA
delovati v politiki. Saj bi vendar 10 x več zaslužil kot predavatelj pa še živce bi prišparal.

Zamegljuješ.
Govor je o kartah, ki jih je dobil napol zastonj in vsa žlahta zraven. Govorimo o kraji našega denarja in o laži.[/quote]

Še vedno trdim,da bi moral takrat odstopiti … in če res bi, do nadomestil poleg AH in tudi cenejših kart sploh ne bi prišel…


Pa kaj se sprenevedaš.
Takrat, ko je Janša zapustil svoje mesto v vladi, je svoje mesto v vladi zapustil tudi Virant. Je tako ali ni? Vlada, v kateri sta bila tako Janša in Virant je padla.

Razlika je le v tem, da je Virantu uspelo potem ponovno prit v vlado, Janši pa ne.
Jankovič pa itak nikoli ni bil v vladi, je pa za razliko z Janšo odstopil z mesta predsednika stranke.
Sicer sem mnenja, da bi Jankovič moral odstopiti tudi kot župan, amapk župan ni neka visoka državniška funkcija in je po visokosti položaja popolnoma neprimerljiva z položajem predsednika vlade.

Mah, model bi moral odstopiti že v prejšnjem mandatu zaradi tistih izgubljenih podpisov za referendum. Tole rihtanje popustov po vezah je mala malca proti tisti svinjariji takrat, ki je bila direkten napad na temelje demokratične družbene ureditve. Če ga tisto ni premaknilo, ga to zdaj še sploh ne bo.

New Report

Close