Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nepremičninski davek

nepremičninski davek

Sem dobila izračun od Gursa…120€ za 52m2. Noro.

100 eur za hišo, nusz je bil 80 eur.

180 za hišo

nova
Uredništvo priporoča

za 51m2…75, EUR…prej 70,00…

Staro stanovanje v bloku v Lj – 160.

Koga briga za davek? Važno je, da naši medalje nosijo iz olimpijade! Ves svet spremlja slovensko zgodbo o uspehu. A res ni nobenega veselja, nobene pozitivne energije v vas?

Manj kot 1/4 tistega, kar mi je GURS poslal z zadnjimi ugotovitvami!
Samo 6 napak so naredili.
In popraviti jih morajo brezplačno, čeprav so mislili, da bo potreben upravni spor.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Padržava bo spet najemala kredit,da poplača nagrade športnikom za medalje,hokejisti,ki si najbolj zaslužijo in so najbolj zastopani v medijih,pa bodo potegnili kratko,žal.

68 eur za staro 2-sobno stanovanje v bloku 🙁

našo bajto sem sam zgradil, plačal davek za nakup parcele, plačal davek pri nakupu vsega materiala, davek na vse storitve, priklope … plačujem nadomestilo za uporabo stavbnega zemljišča … A JIM ŠE NI DOVOLJ?

zdaj pa se sprašujete/mo, koliko kdo plača in ali davek plačati po 0,5 ali 0,15, namesto, da bi se uprli temu zakonu in razgnali to bando!

kaj zdaj, nobenega ponosa na svojo lastnino? Morali bi ja tekmovati, kdo ima več za plačat, saj to pomeni, da ste toliko vrednejšo nepremičnino ustvarili? Pa mladi, ki jim kar naenkrat stari prepisujejo
stanovanja, pa vikende in mansarde – nobenega veselja? Kdor nima vsaj 500 evrov pa plačat ni slovenc!!!

Kdor ne skače ni Slovenc, hej, hej, hej!!!

Škoda, da nimamo olimpijskih iger iz fovšarije. Bi ti odnesla kako kolajno domov, haha. Te tako močno srbi, da nekateri ljudje imajo svoje nepremičnine, kajne? Kaj si ti imela luftarske starše, so vse zagonili za svoje lepoimetje in se lepo počeškali tam spodaj za nepremičnine? Te zato tako matra? Škoda, kajne?! Bi se morali odrekat svojemu lepoimetju in počitnicam in avtomobilom, bi morali zagarat žulje na rokah, tebi nič privoščit (pač ene kavbojke, peri v soboto, da bodo v nedeljo suhe), zdaj pa bi si oddahnila, ko bi dobila položnico za 500 evrčkov….

…drugega kot to, da si ne bi nikoli v življenju želela bit v tvoji koži, ti ne morem rečt…Težko tebi in tistim, ki so v tvoji okolici…

0€ 🙂

Kaj ima veze kvadratura z izračunom ?

prav vam je slovenčki

volili ste to komunistično bando, zdaj pa imate

Janša je dobro začel svoj mandat pa ste se ga znebili kar tako… do zdaj niste še nobenih protestov priredili kot ste jih takrat proti Janši. ja očitno vam je že lepo plačevat take davke.

KAR LEPO TIHO BODITE IN PLAČAJTE NAIVNEŽI. Kar plačujte. In še več boste plačevali. PRAV VAM JE

Škoda, da nimamo olimpijskih iger iz fovšarije. Bi ti odnesla kako kolajno domov, haha. Te tako močno srbi, da nekateri ljudje imajo svoje nepremičnine, kajne? Kaj si ti imela luftarske starše, so vse zagonili za svoje lepoimetje in se lepo počeškali tam spodaj za nepremičnine? Te zato tako matra? Škoda, kajne?! Bi se morali odrekat svojemu lepoimetju in počitnicam in avtomobilom, bi morali zagarat žulje na rokah, tebi nič privoščit (pač ene kavbojke, peri v soboto, da bodo v nedeljo suhe), zdaj pa bi si oddahnila, ko bi dobila položnico za 500 evrčkov….

…drugega kot to, da si ne bi nikoli v življenju želela bit v tvoji koži, ti ne morem rečt…Težko tebi in tistim, ki so v tvoji okolici…[/quote]

To je pa tako, ko se nesposobneži spravljate bajte gradit in stanovanja kupovat. Potem pa ni za tekoče stroške, ni za vzdrževanje, ni za davek… Bi morali prej mislit, ne pa zdaj bit fouš državi, ki pobira normalen evropski davek. Pa bi ostali v socializmu.

140€ za hišo

V rit si ga vtakni pa prosim ne prdnit , ker bo spet nazaj pršu.

kakšne hiše imate to, da plačate toliko ali celo manj kot za dvosobno stanovanje???

Pa kaj so to neki mali zneski?!

Mi plačamo za stanovanje v katerem živimo 240 eur.

Odvisno je tudi a je to stanovanje oz. hiša v Lj. ali pa kje na vasi. Davek se računa glede na vrednost nepremičnine.

Lj., 50m2, 150€ davka.

davka bo mal pod 400€, samo nepremičnina okoli 140€

Odvisno je tudi a je to stanovanje oz. hiša v Lj. ali pa kje na vasi. Davek se računa glede na vrednost nepremičnine.

Lj., 50m2, 150€ davka.[/quote]

mi je tole čisto jasno, ampak ko gledaš nepremičninske oglase, so hiše (tudi po vaseh) vredne najmanj 150.000, raje več. Manj vredna je samo kakša podrtija.

No, glede na utopično tržno vrednost samo cirka petkrat več, kot je bil prej NUSZ. Če mi kdo ponudi gursovo vrednost za stanovanje, samo jakno vzamem in grem. Ni Ljubljana.

New Report

Close