Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek trgovina eurospin

trgovina eurospin

Ali kupujeta v Eurospinu? Sprašujem zato, ker moje znanke pravijo, da je tam vse zanič roba in da je to trgovina za cigane. Ampak meni se ne zdi tako čeprav redko zaidem v to trgovino. Pred leti, še v YU, so ljudje masovno hodili v Italijo kupovat, tudi hrano. Zakaj prevladuje tako podcenjevalno mnenje o tej trgovini, če pa zdaj ni več treba v Italijo ampak samo čez cesto?

Moja mama je včasih kupovala tam in je tudi pravila, da je (z izjemo nekaterih stvari) tam večinomoa vse bolj slabe kvalitete.

vredu so testenine, krekerji, čokoladni namaz, jogurti…meni je kar vredu trgovina. Ne poslusaj teh “znank”, ker tudi sama poznam take, ki so proti Eurospinu, Lidlu, Hofru…na koncu jih pa vedno tam srečam 🙂 Sicer pa kvaliteta hrane je danes ze povsod enaka…bolj ali manj zanic, polno kemikalij in podobno…tako da v končni fazi je vseeno kje kupis…se najboljse je iz domače kuhinje oz. vrta!

Vsekakor kupujem v Eurospinu, sem tam kupoval že pred 15 leti, ko se je še imenoval Hardi in ne Eurospin in je bila v Ljubljani samo ena trgovina v BTCju, zraven tržnice 🙂

Podpišem se pod tole. Je pa tako kot povsod. Nekaj se izplača, nekaj pač ne. Testenine OK in tudi poceni, jogurti OK, pa še kakšna stvar. Najbolje da greš enkrat in boš sama videla, ali ti bodo kupljeni izdelki odgovarjali ali ne. Osebno imama Lild, Hofer, Mercator, Eurospino in Spar blizu, tako da običajno nakup “kombiniram”.

se pravi; Eurospin = Hardi,
Hofer = Aldi? 🙂
Mind is blown.

Eurospin nima veze s Hardijem, tisto je bila čisto druga firma. Je edino svoje prostore pustila Evrospinu v BTC.

Kaj pa HURA še kje obstaja?

Bila ravno včeraj, v BTC-ju, tam kupujem ene vlažne krpe za po tleh brisat.
V trgovini je bil tako slab, zatohel zrak, kar malo smrdelo je, sem samo pobrala, po kar sem prišla in po hitrem postopku oddrvela ven.

v eurospinu sem bila pa prvič letos. in sem zadovolna. mi je veliko bolj všeč kot hofer. lidl mi sploh ni všeč, pa tudi kvaliteta se meni zdi slaba. eurospin ima kar nekaj stvari dobrih. tudi praške in čistila. ampak moraš probati pa boš videla kaj ti odgovarja. lidl ima naprimer čokolade in veliko ostalih nzadev poljih in to sranje, hofer ima avstrijske in euro italijanske zadeve. samo v vednost:)

cigane z njihovimi bmw, audiji in mercedesi pa jaz videvam v mercatorju. resno.

V Evrospinu kupujem: testenine, pasiran pomidor, določene piškote, skuto, maskarpone,krpe za tla/prah, pralna sredstva, čistila,… Kupila sem že moko, ko je bila v akciji in je bila v redu. Sladoledi in sladarije so boljše v Hoferju. Izgled trgovine je bolj švoh, ampak dobiš čisto v redu stvari, če malo pregledaš. Dejansko (vsaj v našem) so pa kupci v Evrospinu večinoma z nižjimi prihodki.

Neverjetno se mi zdi, da so v eurospinu btc vedno, ampak res vedno so odprte vse škatle od kapučina in instant kave. NORO!! A folk res toliko krade? Al zakaj odpira, sajk ne štekam. In to so stvari, ki res niso nujne za preživetje. Ne razumem.
In ja, potem res dobiš obćutek, da je trgovina za..

Leta kupujem v Eurospinu!

-krekerje,zelenjavo in sadje,sire.parmezan,topljeni sir-v 2h vrstah,jajca so čudovita,rumena,mleko,sladkor,sirne namaze,jogurt navadni,vsa čistila, so super,krpe,zmrznjeno zelenjavo,toaletne stvari,čokolado za kuhanje,sodo,moko,olje,paradižnikovo mezgo,fižol v konzervi,testenine…….lp

A so to edini dragi avtomobili, ki jih poznaš? :))))))))

Imam nekaj artiklov, ki jih kupujem tam:
-paradižnikova mezga
-konzerve malih paradajzov z mezgo
-razne krekerje
-mocarelo
-parmezan
-razne sire
-riž za rižoto
-popečene kruhove kocke
-rezance
-črno čokolado za kuhanje
-feferone
-olive
-konzerve tune
-slane ičune
-arašide
-občasno kakšno zelenjavo, tudi pakirano narezano ogrsko ali milansko salamo, ampak samo za prvo silo, če se mi ne da do delikatese in sem ravno tam, kruh mi je zanič
eni pohvalijo tudi njihova čistila, teh še nisem sprobala.
Tortelini mi niso bili všeč, jogurti tudi ne, so mi boljši iz Hoferja, ostalega pa nisem probala.

mož ima alergijo na pralne praške. KUpovali smo nekega bio eko sensitive blabla varjanto, cena pa takšna da sem raje stran gledala ko sem plačevala 🙂

Potem mi je kolegica, ki ima sina alergika priporočala eurospinov prašek. Tekoči, aloe vera 5l kanta za dobre 4 eure. Mož ga ne more prehvalit, nič ne srbi, pika, nobenih izpuščajev. Jaz vesela, ker sem končno našla neko ugodno varjanto in tudi barve oblačil ostanejo lepe in ne obledijo (tudi črno perilo). Res pa je da imam najbližji eurospin par deset km stran tako da sem tam zelo redko in drugega niti ne kupujem oz. še ta prašek mi največkrat kdo pripelje, če vem da gre tja. Ga kupujem kar na zalogo :))

A so to edini dragi avtomobili, ki jih poznaš? :))))))))[/quote]

ne, ampak to so znamke, na katere oni padajo… mene ne ganejo:)

New Report

Close