Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ležišče katero izbrati…prosim za nasvet

ležišče katero izbrati…prosim za nasvet

prosim za nasvet, katero ležišče izbrati med toliko različnimi? kaj je treba gledati? nekateri pravijo da ne dormeo da baje začne ‘plesniti spodaj, drugi hvalijo…prosim za pomoč…nekako se nagibam na tegale :http://www.dormeo.net/lezisca/lezisce-air-select.html
prosim za pomoč, ker se mi že mudi…šla bom seveda tja tudi osebno…ampak rada bi prej povedala trgovcem, kaj želim…ker vsak bo forsiral svoj izdelek, da ga proda. hvala

Jaz imam dormeo memory.Se mi zenkrat zelo dopade.Res je fino spat na njem.Imam tudi njihove letvice.Nekateri pravijo,da plesni.Ne vem,upam,da moj ne bo.Sicer pa kar pogosto menjam posteljnino na 1 do 2 tedna,ter tisti dan cel dan pustim odgrnjeno ležišče,da se zrači.Vsake toliko tudi posesam pod letvicami in zaenkrat res še ni duha in sluha o vlagi ali plesni.LP

imava meblo jogi. 5 conski z žepkastimi vzmetmi že 6 let, pa spiva ko carja…

ima tudi Dormeo.Že par let,ampak ne bi zdajle vedela katerega…O kakšni plesnobi pa govorite?

Nobene plesnobe ni.

Imam Dormeo 10 let in nikjer nobene plesnobe ne nakladat o plesnobi.
V desetih letih je še vedno isti kot ko sem ga kupil to mislim reči nobenih
udrtin ali kake derformacije .Zame osebno je super in za moj hrbet .
Tako ,da če bi se sedaj še enkrat odločal bi sigurno vzel ležišče Dormeo.
Saj ti tam piše da imaš 60 dni poskusne dobe če ti v dveh mesecih nebo
vredu ga lahko vrneš .

Pri mojih znancih imajo tudi Dormeo ležišče, pa ne tako staro. Posedlo se je in plesnivo je. Ima pa posteljni pod in ne letvic. Jaz Dormeo ne maram tudi zastojn ne. Sama sintetika in neudobno. Sem parkrat spala na Dormeo, ne bi več.

Midva ga uporabljava že 11 let, ne bi si želela spati na čem drugem. Je takšen kot je bil prvi dan.

Tudi meni je super. Edini jogi, na katerem me ne boli hrbet, oz. križ.

New Report

Close