Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek podaljšanje vozniškega dovoljenja

podaljšanje vozniškega dovoljenja

Po desetih letih mi je zaradi očal (-2) poteklo oz. mi bo v kratkem poteklo vozniško dovoljenje. Sedaj moram na zdravniški pregled, mislim na dr. Stoparja na Vodovodni, ker so vsi v moji okolici tako grozzzzzzzno zasedeni. Ali se je treba tudi tam naročiti in kako izgleda pri njemu zdravniški pregled. Moji strokovnjaki medicine dela se pa že od konca julija izgovarjajo, da za enega šoferja se vedno najde čas, danes sem pa na tem in se ni našel čas, jaz pa sem v ponedeljek brez vozniške. Ali je pri njem možno narediti oziroma podaljšati vozniško tudi za motor in kamion s priklopnikom? Hvala

Če imaš podaljšanje za vozniško dovoljenje moraš na medicini dela predložiti tudi izvid okulista.
Samopčaniško pa ni tako težko priti k okulistu, sicer pa, če imaš dioptrijo bi moral vsaj na dve leti na kontrolo?


Izvid okulista ni obvezen, če na pregledu ugotovijo, da tvoj vid ustreza pogojem za podaljšanje.


Izvid okulista ni obvezen, če na pregledu ugotovijo, da tvoj vid ustreza pogojem za podaljšanje.[/quote]
Pri nas na medicini dela je obvezno.
Vedno plačam dvakrat, okulista in še medicino dela .


Izvid okulista ni obvezen, če na pregledu ugotovijo, da tvoj vid ustreza pogojem za podaljšanje.[/quote]
Pri nas na medicini dela je obvezno.
Vedno plačam dvakrat, okulista in še medicino dela .[/quote]
Zgleda, da ima vsak svoja pravila.


Izvid okulista ni obvezen, če na pregledu ugotovijo, da tvoj vid ustreza pogojem za podaljšanje.[/quote]
Pri nas na medicini dela je obvezno.
Vedno plačam dvakrat, okulista in še medicino dela .[/quote]

jaz nisem nikoli nosila izvidov od okulista, pa sem morala že nekajkrat zaradi očal podaljšat vozniško. to te nategujejo.

Če imate na predhodnem zdravniškem spričevalu dololočen ponovni obvezen zdravstveni pregled (kontrola), morate le tega ponovno opraviti na medicini dela prometa in športa in predložiti veljavno zdravniško spričevalo. Več o tem na strani podaljšanje vozniškega izpita oz. podaljšanje vozniškega dovoljenja[/url].

Vse o vozniškem izpitu na enem mestu: [url=http://vozniski-izpit.com]Vozniski-izpit.com[/url]

New Report

Close