Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kamp v slo. primorju

kamp v slo. primorju

Živjo.
Babi bi vnuka peljala za kake 3 dni kampirat na morje. Slovensko. Pa bolj kot gledam v kateri kamp bi šla, bolj me mineva….kaj predlagate? Pozna kdo, iz izkušenj?
Ankaran – neprimeren za kopanje v morju. Res?
Fiesa – slaba lokacija za šotoriste, ob cesti?
Izola Belveder – tok kritik kot sem za ta kamp prebrala raje ne pišem…
Lucija – je še ‘raj za mladino’?

kaj potem sploh še ostane??

Hvala za uporabne komentarje. Pa lep dan!

Glede Lucije – tam kjer smo mi včasih žurirali, so sedaj apartmaji 😉 kako je bolj notri, pa ne vem, po moje ni več tako aktualno, kot je bilo nekoč.

Predlagam čez mejo. Na hrvaško ali italijansko stran.
Povsod je bolje.

Ankaran plaža tudi meni ni všeč. Ostalih ne poznam, pred leti smo bili pa v avtokampu Strunjan. Ne vem, kako je zdaj tam, a Strunjan je lep za kopat.

Ankaran plaža tudi meni ni všeč. Ostalih ne poznam, pred leti smo bili pa v avtokampu Strunjan. Ne vem, kako je zdaj tam, a Strunjan je lep za kopat.[/quote]

A to misliš kamp na levi strani ceste pred Salinero? Sem šla pred dvema letoma malo pokukat, ko sem bila par dni v hotelu – skoraj same prikolice, “obzidane” z lesom kao neki vikendi… Skoraj nobenega šotora ni blo videt… Mi sploh ni zgledalo kot kamp in ne, ni mi blo všeč niti slučajno.
So meli pa v restavraciji pred kampom super čevape 🙂

Ankaran morje je obup.
živa groza.

Sem šel letos ze spet tja ker je bilo najblizje pa mi je vsakič žal.

Rjavo morje. Ne vidiš 30cm pod vodo nič.
Če misliš kavsat s kom pol gre, drugač pa ogabno.

Vsepovsod sama trava pa še kaka smet…
ne dojamem kdo sploh mara hodit tja v tist kamp.

strunjan se mi zdi še najboljša varianta, če govorimo o slovenskih kampih. Šotorišča so na terasah, imaš ob terasah tudi priključek za elektriko, na vrhu je WC, tuši in wc ji pa še v središču kampa.

Teren je vsaj raven, je pa bolje biti na desni srani, ker je na levi kar precej slišati hrup avtomobilov.

Nikjer ni idealno – ampak strunjan je meni še najbolj ok zaradi plaže oz. vode, ki je neprimerno boljša kot v ankaranu. Kamp v ankaranu je lep, kopala se pa tam ne bi najbolj z veseljem (trava).

Fiesa – super zaradi bližine Pirana (se mi zdi še najbolj čista voda tam za plavat), ampak teren ni raven, je ob cesti, ki pa ni tako zelo prometna (kot npr. strunjanska šotorišča, vsaj na levi strani).

Hvala!

New Report

Close