Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje elastični pas za oblikovanje postave po carskem rezu

elastični pas za oblikovanje postave po carskem rezu

Pozdravljeni,

sem dobrih 7 tednov po carskem rezu. Zanima me, če bi lahko uporavljala elastični pas za oblikovanje postave, ker imam kar velik trebuh. No počasi tudi hujšam, vendar preden bom prišla do svoje idealne teže (2 porodov, že pri prvem nisem spravila dol kg), bo trajalo kar nekaj časa.

Zanima me če bi lahko uporabljala tri delni komplet FIR SLIM,
ALI bi bilo morda samo bolje elastične hlače, ki stisnejo trebuh in pas.

FIR SLIM bi opisala spodaj:
http://www.bctv.si/–p-935.html?osCsid=1ce1odqro61b14f29f53j9oub5
Deluje na osnovi Magnetov iz bio keramike zagotavljajo lastnosti FAR infrardeče svetlobe, nevidna svetloba, ki ob stiku s telesom pospeši metabolizem, cirkulacijo in odpravo maščobnih celic.
FAR infrardeči žarek je del sončne svetlobe. Njegovi svetlobni valovi so zelo podobni tistim v človeškem telesu. Skupaj s toploto človeškega telesa proizvaja vibracijsko valovanje. FAR infrardeči žarek ima veliko prebojno moč in učinek ogrevanja. Kuri odvečno maščobo in ohranja zdravo telo.
1. Spodbuja krvni obtok, aktivacijo celic in pospeši metabolizem .
2. Kuri odvečne maščobe, pospeši porabo dodatnih kalorij in pomaga oblikovati postavo.
3. Regulira živčni sistem in odpravlja utrujenost.
S personaliziranim dizajnom in z uporabo visoko elastičnih vlaken privzdigne prsi in zadnjico ter stisne pas. FIR infrardeče žarke usmerja v trebuh in vam pomaga odpraviti okrogel trebuh.

Ali lahko uporabljam kaj od tega, ali lahko morda oboje.

Najlepša hvala za odgovor
Lep pozdrav.

Draga Uršula11,

glede pripomočkov za oblikovanje postave po porodu nisem pravi naslov. Me veseli, da ste se odločili za zmerno in vam prijazno izgubljanje odvečne teže, zagotovo pa k oblikovanju postave prispevajo tudi primerne telesne vaje in nasploh gibanje. Verjamem, da je včasih kar zahtevno skrb zase in za svoje dobro počutje vgraditi v vsak dan.
Vaje za krepitev trebušnih mišic so tudi zelo pomembne – če imate kako možnost, da vam svetuje fizioterapevtka ali nekdo, ki se dobro spozna na telesa žensk po porodu, bi bilo imenitno.

Če katera izmed obiskovalk foruma želi kaj svetovati glede pripomočkov itd., le na dan z besedo,

dr. Zalka Drglin, ženske študije transakcijska analitičarka - svetovalka Združenje za informiranje,svobodno izbiro in podporo na področju nosečnosti, poroda in starševstva Naravni začetki www.mamazofa.org obporodne stiske individualno svetovanje, podpora in informiranje za ženske in svojce [email protected]

New Report

Close