Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolikokrat??

Kolikokrat??

Kolikokrat lahko greš na splav, mislim, v primeru, da je vse bp in želiš pač prekiniti nosečnost. Kolikokrat plača to zavarovalnica?

Na žalost mislim, da je neomejeno – na žalost zato, ker splav ni način reguliranja števila otrok, obstaja kontracepcija.
Razumem pa, da se kdaj zgodi kaj nepredvidenega, zato še vedno zagovarjam, da pravica do splava mora obstajati.

Imej vedno s seboj najboljšo kvaliteto srednje velikosti kondomov v torbici in vstavi ti obroček.

Imej se rada, pazi nase, na svoje zdravje in na zdravo maternico, kjer bo zrasel tvoj zdrav zaželjen otročiček.

nova
Uredništvo priporoča

Kolikokrat pa bi rada šla??????

Za antibaby še n isi slišala?????

Punce , fantje ne sprašujem zase, ampak me zanima nasplošno, ker poznam osebo, ki je naredila že nekaj splavov, sedaj pa je spet noseča in otroka iz osebnih razlogov ne more obdržati. Jaz sem ji svetovala naj tega ne stori ponovno, ker to je za moje pojme preveč, bi pa bil to njen 6 splav.

Jaz splavila nisem nikoli in tudi nimam namena

Število postopkov ni omejeno.

Vem za žensko, ki je imela preko 30 splavov … in potem, ko se je končno odločila roditi, so jo komaj rešili.

Vem za žensko, ki je imela preko 30 splavov … in potem, ko se je končno odločila roditi, so jo komaj rešili.[/quote]

Aha, in potem svizec zavije čokolado….. Babe nehajte pretiravat no.

Vem za žensko, ki je imela preko 30 splavov … in potem, ko se je končno odločila roditi, so jo komaj rešili.[/quote]

To je pa res za lase cifra. Malo si preračunaj … če je šla na splav v predpisanem roku, torej po štirih do osmih tednih, in nato spet takoj zanosila, bi morala deset let vsake štiri mesece redno iti na splav, da bi prilezla do te cifre. No, ali pa v 20 letih vsakih šest do osem mesecev …

Vem za žensko, ki je imela preko 30 splavov … in potem, ko se je končno odločila roditi, so jo komaj rešili.[/quote]

Zanosi, ugotovi nosečnost, gre delat splav – traja 8-10 tednov, 2 tedna po UPN še nima spolnih odnosov, ker še krvavi … torej lahko zanosi največ 4x letno … torej 8 let ves čas noseča/po splavu ??

Vem za žensko, ki je imela preko 30 splavov … in potem, ko se je končno odločila roditi, so jo komaj rešili.[/quote]

To je pa res za lase cifra. Malo si preračunaj … če je šla na splav v predpisanem roku, torej po štirih do osmih tednih, in nato spet takoj zanosila, bi morala deset let vsake štiri mesece redno iti na splav, da bi prilezla do te cifre. No, ali pa v 20 letih vsakih šest do osem mesecev …[/quote]

Saj o tem govorim. Njej je bila to oblika kontracepcije. je pa to prakticirala 20 let …
Pa tudi sicer, evo, primerek, sodelavka, 8 splavov. Pa nič en izgleda, da ne bo še kakšen. Brez komentarja.

To je pa res za lase cifra. Malo si preračunaj … če je šla na splav v predpisanem roku, torej po štirih do osmih tednih, in nato spet takoj zanosila, bi morala deset let vsake štiri mesece redno iti na splav, da bi prilezla do te cifre. No, ali pa v 20 letih vsakih šest do osem mesecev …[/quote]

Saj o tem govorim. Njej je bila to oblika kontracepcije. je pa to prakticirala 20 let …
Pa tudi sicer, evo, primerek, sodelavka, 8 splavov. Pa nič en izgleda, da ne bo še kakšen. Brez komentarja.[/quote]

Samo to je praktično vsak nemoten ciklus zanosila no. To se ti je gladko zlagala.

Saj o tem govorim. Njej je bila to oblika kontracepcije. je pa to prakticirala 20 let …
Pa tudi sicer, evo, primerek, sodelavka, 8 splavov. Pa nič en izgleda, da ne bo še kakšen. Brez komentarja.[/quote]

Samo to je praktično vsak nemoten ciklus zanosila no. To se ti je gladko zlagala.[/quote]

Ajde, vsak drugi ciklus. Tako plodna je bila samo še ena druga ženska na svetu, to je tista, ki je rodila 69 otrok.

Sem poznala eno žensko, ko sem hodila na nek tečaj je ona prikorakala do nas in začela govoriti kot da bi šla na WC, da je ravnokar od splava prišla da je to njen že 6 ali 7 splav in se je začela pritoževati kako so jo sestre v bolnici že čudno gledale in dajale neprimerne opazke da kakšne krave da so. No ona je pa nam, ki smo se samo sem in tja videle smo si bili praktično tujci to začela razlagati da je ravno iz splava kot da bi šla po domače povedano samo malo srat….Seveda smo jo vsi začeli gledati in poslušati ker nismo mogli verjeti da to ona resno razlaga, jaz sem ji po tem omenila zakaj ne uporablja zaščite in je samo na hitro rekla da bi bilo res pametno razmisliti o tem pa ženska stara tam okoli 25 let. NORO, sicer pa tudi tako ni delovala ravno normalna v glavo, ne razumem takih žensk res ene ženske so res popolnoma nore in krute. Nisem proti splavu nisem pa tudi za splav, mislim ok se zgodi da ima ženska 1 splav ampak da se pa to dogaja kar naprej mora pa taka oseba biti že precej motena metnalno in čustveno groza.

Ko je šla nekaj let nazaj kolegica splavit, se je o tem pogovarjala z ginekologinjo, ki ji je rekla, da je maksimalno število splavov, ki jih lahko ženska naredi TRI. Eno leto nazaj je šla pa ta druga kolegica na splav (zaradi zdravstvenih razlogov) in se je pogovarjala z eno žensko, ki je bila tam. Tista ženska ji je rekla, da je prišla splavit že tretjič in da je to zadnjič, ker če še enkrat zanosi ga bo morala obdržati saj vsaka lahko splavi samo trikrat. Tako so njej tam menda rekli tudi zdravniki. Očitno bo potem že držalo, da je max število 3.

tazadnji post je dezinformacija. vsekakor pa je bolje, da ženska, ki uporablja splav namesto kontracepije, splavi stokrat kot da enkrat rodi.

Malo drugače res drži …. po treh zaporednih spontanih splavih pošljejo žensko oz.oba partnerja naprej na preiskave, zakaj do splavov prihaja.

New Report

Close