Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje ste kupovale otroško obutev?

Kje ste kupovale otroško obutev?

Ponudbe je vsepovsod dovolj, zato je odločitev kar težka. Zaenkrat sem pozorna na to da je obutev usnjena (številka 22), ampak so cena kar visoke. Ste ve dale pozornost na materiale in kje se najbolj splača kupovat čevlje za najmlajše.
hvala

Visoke visoke,vse visoko,zato bos hodijo.Za 15 evrov otroka za cel mesec nahraniš.

Ko so bili tako majhni, smo večino obutve kupovali v Cicibanu. Tudi sedaj, pri številkah nad 30, nekajkrat zavijemo tja 🙂

Nazadnje sem kupovala v Pittarelu v BTC-ju. Zelo sem zadovoljna, pa še cene so dovolj ugodne. Sicer pa Ciciban.

Pri orvi sem prisegala na Geox, ki pa je ogromno izgubil na kvaliteti. Pri malo vecjih stevilkah je zakon Teva. Dostikrat pa pregledam v Baby centru in kupim na netu.

ciciban -zelo kvalitetem

pozneje Tewa

Vedno kupujem kvalitetno obutev, temu primerne so seveda tudi cene. Ampak ne pretiravam. Včasih kupim kaj na razprodajah in tako malenkost prihranim. Mislim da sem največ kupovala Ciciban in Superfit, od športnih pa Nike in Adidas.

Jaz kupujem preko neta, ali pa pregledam po trgovinah kje je bolj ugodno.
Kupujem pa Superfit, Primigi – v Italiji ko znizajo so super cene, za doma pa je vedno od Elefanten.

gledam na akcije in kupujem v deichmanu, pami včasih pa kaj tudi v adidasu ali pa massu

Kvalitetna obutev je pomembna. Veliko kupim na Fashiondays in Stilago ali pa v drugih internetnih trgovinah. Škoda, ker se je Chicco umaknil iz Slovenije, imeli so krasne čevlje za male miške. Ugg ima tudi dobro obutev.

Superfit kupim v BC, splača se kupovati, ko imajo akcijo nakup nad 50€ ali kuponi za popust, GEOX moji ne ustreza (modeli so preozki), je imela ene supergice, a se niso obnesle. Pozimi je nosila snežke in čevlje od Superfita (gore-tex) in ni imela nikoli mokrih nogic, imaš garancijo, če spuščajo jih lahko neseš nazaj. Primigi pa se splača kupovati v Italiji (DaNico, v Outletu v Palmanovi dobiš ugodno Adidas).

Do 3. leta starosti (ko se stopalo oblikuje) po nasvetu fizioterapevtke v cicibanu, po tem v deichmannu

Najprej sem znorela: čevlji od Cicibana so enostavno pretrdi, čisto ortopedski, česar pa normalno razvita otroška nogica ne potrebuje. Poleg tega so bili grdi, posebno za fantka običajno samo v dveh barvah (rjavi ali modri). Cene pa visoke. Alternativa so bili poceni nekvalitetni čevlji in prav tako grdi.
Potem smo začeli hodit po obutev za otroke v Italijo, največkrat v Staro Gorico. Udobni modeli, kvalitetni čevlji in predvsem zelo lepi čevlji za povsem primerljive cene (posebno na razprodaji ali pa recimo če je bil zadnji par, so vedno dali popust. Ali količinski popust, če smo vzeli za oba. Ali popust kar tako.) Skratka, potem zelo dolgo nismo več kupovali čevljev v Sloveniji. Tako da se opravičujem, morda se je zdaj kaj spremenilo. Zdaj kdaj pa kdaj kupimo Elefanten čevlje, pa kakšne športno-pohodniške v Intersportu. Geox je čisto precenjen glede na kvaliteto. Italijanske čevlje, recimo Primigi, pri nas tako navijejo ceno, da je že smešno. Tako da gremo še vedno najraje v Italijo.

Ciciban je imel še pred kratkim čisto preveč ortopetske oblike čevljev, se mi zdi, da so sedaj malo omilili tiste loke v čevljih. Kupujem Elefanten v Deichmanu in Primigi v BC, takrat ko kaj znižajo. Zimske pa tudi V Hoferju, se mi zdijo čisto OK.

Nam so Ciciban v razvojni pri prvem prepovedali. Ortopedsko oblikovane čevlje že dolgo močno odsvetujejo.
Kickers, Superfit ker je shodil pozimi ravno bosi nismo mogli hoditi naokoli. Doma pa vedno samo v nogavičkah. Starejši pa tudi geox. In seveda teniske, ki so največkrat adidas.
Poleti bosta imela Teve.

Sedaj, ko imajo številke nad 30, kupujemo v Sport 2000 (superge raznih znamk so zelo ugodne). Ostale čevlje dostikrat kupimo v Pitarello, ali pa kje drugje – odvisno od cene, modelov… Je pa vse usnje.
Ko sta shodila, sem naprej kupila čevlje v Cicibanu, nato sem začela kupovati drugje.

Zimska obutev: Olang (odkrila letos in sem navdušena) in ene Hoferjeve gležnarje za zraven.
Za preostale letne čase smo do zdaj kupovali Pediped, zraven kak par ali dva platnenih superg v H&M, za poletje Teva. Prvi dežni škorenjci so bili Crocs (odlični, ko si jih enkrat uspel obuti), zdaj ima neke navadne škorenjčke s Strelo McQueen. Trenutno ima še superge Nike, platnene superge H&M, čevlje Pediped, čevlje Camper. Za poletje bo dobil še kake spredaj zaprte sandale, nekaj takega: http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=244460 in morda še kake japonke ali odprte Teve. Lani ni želel nič odprtega in je poletje preživel v platnenih supergicah.

Tudi nam so v razvojni strogo prepovedali Cicibanke, ravno zaradi tega, ker so ortopedske. Najboljše kar sem našla in da je čevelj resnično mehak in upogljiv, so Pediped, ki jih je zelo hvalila tudi fizioterapevtka. Jaz sem jih še kupovala direkt iz ZDA, sedaj jih imajo v Baby Centru.

Tile sandali na linku so fantastični. Moji so jih nosili tudi po vodi na morju in so še vedno kot novi.

Na Pediped sem pačisto pozabila – sem jih kupila enkrat znižane v Baby Centru in so bili super.

Za našega malčka kupujemo samo Pediped in Adidas( te so vedno v akciji v spletni trgovini Prva liga).Poglejte !

V Cicibanu, najlepše hodi v teh. Tudi copatke kupujem tam. Ko bo večja bom mogoče zavila še v kakšno drugo trgovino.
So pa res dragi čevlji za malčke, ampak samo da lepo hodi v njih.

Največ v pami-ju.
Imajo lepe modele( kopja ciciban), čvrste in kvalitetnih materialov. Cenovno so zelo bolj dostopni od cicibana( predragi).

Kar se tiče ortopedskih obuval/uložkov; zelo žalostno da to ponujajo in promovirajo, kajti mišičevje stopala se z uporabo vložkov leni, tozadevno se lok spusti še nižje. Zarota!! Torej ploskega stopala z vložkom ne boste pozdravili, simptomatiko boste le poslabšali. Znebi se ga z fizioterapijo, jačanjem kolenskih vezi…

Vedno usnjene in gležnarje (tudi sandale), da ima gleženj oporo, pa čeprav so potem spredaj odprti za prstke. Znamk se ne spomnim – kar nekaj superfit, pa sigurno še kaj drugega.
Cene pa vem, da so visoke, vendar sem jaz vedno pobrskala med zadnjimi modeli (zadnji kosi, se pravi kosi iz prejšnje sezone). Za tako majhne številke se vedno najdejo modeli iz prejšnje sezone…in dokler so otroci majhni niso občutljivi na najbolj in modo. Tudi kakšne hlače sem znala kupiti na razprodaji za pol leta ali leto v naprej… sem potem samo dokupila vrhnje majčke.

New Report

Close