Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina bolečina pod popkom – na desni strani

bolečina pod popkom – na desni strani

Star sem 27 let, na splošno se počutim zdravega vendar me močno skrbi bolečina, ki se mi pojavlja pod popkom na desni strani – nekakšna topa bolečina. V letu 2011 sem bil na ultrazvoku trebušne votline in je bilo ugotovljeno, da naj bi na srednjem delu leve ledvice imel nepravilno cistično spremembo velikosti 4,7 x4x 3,6 , kasneje sem opravil tudi preiskave pri urologu, kjer so ugotovili, da se ledvica malo počasneje izpraznjuje, opravil sem MR in še enkrat ultra zvok, kjer so to ugotovitev ovrgli in ugotovili, da imam nepravilno raščeno čašico ledvice in začetek skolioze. Bolečina je po mesecu 2 mesecih izginila.

Zdaj pa že več kot mesec dni čutim enako topo bolečino na desni strani, zato sem pred časom naredil samoplačniško ultra zvok, kjer je bilo vse brez posebnosti. Ker ta bolečina ne popusti me zanima ali je lahko v trebušni votlini vneta kakšna žleza in kako se to ugotovi? Ali kakšna mišica? Prestrašen sem, da je kaj hudega.

Prosim za nasvet, saj ste nam že večkrat pomagali z nasveti.

Mit

Spoštovani!

Na to sem vam odgovoril že v drugi objavi.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close