Najdi forum

rubež premičnin

Pozdravljeni, prosila bi za pomoč. Bivši za moji dve punčki že dve leti ni plačal preživnine. Vložila sem izvršbo, vendar je bila neuspešna, ker je zaprl vse račune in kao nezaposlen, dela pa na črno. Edina možnost je rubež. Hiša je od staršev, drugače pa ima v lasti avtomobil. Je imela katera podobne izkušnje, koliko je treba plačat rubežniku, ali ta denar povrnejo, ali je katera na ta način uspela? Hvala za vaše izkušnje.


TVOJI dve punčki, he, he, he…ista zgodba, naj bo stara ali mlada, zabita v glavo je rada…Le kako to, da sta samo TVOJI???Z rubežem boš ti rešila stanje. To je rop, ki ga je legalizirala država in upam, da ne dobiš niti centa. Rubežnik pa ti naj le pošteno zakasira, niso zastonj verjemi.

P kaj se je tebi zgodilo????? Ti si totalni nasilnež. Pa če si ti imel slabe izkušnje s svojo bivšo, še ne pomeni, da so vse ženske take?????

Pa daj poišči si pomoč in si ne prazni svoje jeze tukaj!

Avtorica – nimam nobenih izkušenj zaenkrat z rubežem, na srečo. Upam, da boš rešila vse skupaj na primeren način. Morda si poišči brezplačno pravno pomoč. Nekaj se sigurno da naredit.


TVOJI dve punčki, he, he, he…ista zgodba, naj bo stara ali mlada, zabita v glavo je rada…Le kako to, da sta samo TVOJI???Z rubežem boš ti rešila stanje. To je rop, ki ga je legalizirala država in upam, da ne dobiš niti centa. Rubežnik pa ti naj le pošteno zakasira, niso zastonj verjemi.[/quote]

Kak pa naj drugače imenuje kot tako? A se je nakaza od očeta izkazal vsaj toliko, da bi lahko rekli, da so vsaj malo njegovi????? Ja, takšne pras…e bi poslala na Goli otok, z šnito starega kruha! ali pa še tisto ni! Zgleda, da tudi ti nisi sposoben skrbet za svoje leglo, pa misliš, da je potem ženska pokvarjena! Daj se spravi malo v red, kolotek! Mislim, da bi bilo ok, če bi malo več delal, pa malo manj razmišljal kako komu naškoditi!

Rubež nepremičnin je smiseln le, če ima oče kar nekaj vredno premično premoženje. Rubežniki vzamejo denar ponavadi vnaprej, od 100-200 €, kakor kateri (za točen znesek vprašaj izbranega rubežnika). Če avta ni pred hišo ko pride, ga ne bo rubil, zaračunal pa vseeno bo. Ko bo šel naslednjič zopet isto.
Če ima dolžnik kako staro garo, ki jo bo težko prodat za več kot nekaj 100 € se ne splača, ker ravno stroške rubežnika pokriješ.

Zanima me če lahko pride rubež premičnin, če že imam rubeža na osebnem računu. mi prosim lahko pove
kako je kaj stem. lp.

Na sodišče vložiš za novo izvršilno sredstvo – rubež premičnin.

Zanima me če lahko pride rubež premičnin, če že imam rubeža na osebnem računu. mi prosim lahko negdo pove
kako je kaj stem. lp.

Ja hvala ampak že v petek pride rubež.

Lahko.

Očitno rubijo tebi. Prej ni bilo jasno napisano. V sklepu o rubežu ti piše, katera izvršilna sredstva je upnik zahteval oz. je sodišče odobrilo. Če piše sredstva na računu in rubež premičnin lahko pričakuješ oboje.

New Report

Close