Najdi forum

SPOLNOST V ZAKONU

vEČKRAT PREBIRAM POSTE KAKO EDEN OD PARTNERJEV POTOŽI O USIHAJOČI SPOLNOSTI PO NPR. 10 ALI 15 LET ZAKONA.

V glavnem so to standardni vzorci in mislim tudi iz lastnih izkušenj da je tako pač v večini primerov. Iz tega razloga izvirajo vse tegobe in težave današnjih zakonov:

– kregarija
– alkoholizem
– depresija
– varanje
– pretepi
– ločitve
– in celo umori

Pa vendarle je nagon po sklenitvi trajne zveze močnejši in ljudje se prav nič ne naučimo iz že stokrat povedanega ali videnega.

Menim da ješe huje zato ker se partnerja drug drugega ne naveličata ob istem času ampak so moški tisti ki to občutijo najprej, ženske pa malo kasneje ker so bolj materinsko in čustveno vezane na otroke.

In kaj sedaj?

Varati?? ni na mestu!
Se vdati v alkohol … Še slabše!!
Prisiljevati ženo v spolne odnose … najslabše!!

Da ostalega niti ne omenjam!

Menim da je še najboljša pogruntavščina izmenjava partnerjev – swinger klubi ali pač čisto interne zabave med pari. Samo kaj ko so slovenska dekleta bila vzgajana v patriarhalnem vzdušju( to dam Ruglju prav) in so v večini spolno zavrta( sramežljiva, ne doživlajajo orgazmov … )

Tudi sam sem se z svojo pogovarjal o tem pa nič! Pravi to pa že ne ….
Ali se bo kdo spomnil kakšne boljše ideje?….. zakaj ženske bolj ne apelirajo na to in svojim gospodom one predlagajo kaj tagega?Zakaj se ne prebudite in uvidite da je prav zaradi spolnosti propadajo zakoni??

Kdaj nam bo to izpuhtelo iz glav da swinger klubi niso nekaj pokvarjenega, izprijenega in perverznega??( namreč tudi sam imam te predsodke)

Zkaj po vseh forumih, oglasih in ostalih medijih prav moški oglasujejo željo po sexu, poročeni ali pa neporočeni ? Prepričan sem da je isto ali pa še večje število žensk ki ravno tako niso zadovoljne v spolnosti pa vseeno molčijo in se dajo presneto prosit!

Imam idejo in rešitev,ki jo ne bom razkril tu pač pa posameznikom ki se bodo oglasili na mail.

REŠIMO,KAR SE REŠITI DA.

Kolk si zdolgovezu…Rec da ti je tvojo dougocasna pa da bi rd svez meso probu….

zDOLGOVEZU SEM ZATO , KER ZADEVA OČITNO NI TKO ENOSTAVNA KOT SI TI MISLIŠ – OZ. VEČINA. čE BI BILA NE BI BILO VSEH TEH PROBLEMOV KI SEM JIH NAŠTZEL AMPAK BI SE VSI MED SABO LEPO PORIVAL IN VSE BI BLO LEPO.

zADEVA JE BOLJ KOMPLEKSNA IN UPAM DA BODO OSTALI ODG. IN MNENJA BOLJ IZKUŠENA .

HVALA PA TUD ZA TVOJGA … ZZZzzZZZ

ja swinger klubi so najboljs…kje pa je kle u lj kksn?

temule gospodu povem, da se tut na drugačen način da popestriti 20 letno zdolgočaseno spolnost, to je odvisno tudi od vas! jaz sem imela s partnerjem prav tako krizo, sedaj pa sva odkrila razne, zanimive pripomočke… ne zdi se mi pa prav vaša rešitev, da bi imeli spolne odnose z drugimi partnerji … – poglejte nekatere živali, ki si izberejo le enega samca in ko le tega ni več, poginejo ! če vam je žena toliko zdolgočasena se rajši ločite in imejte kakšno novo ljubico…. in spolnost temelji na obeh parntnerjih, tko da se se sam uprasi kaksn si ti, da zena noce vec sexat s tabo ali obratno ! eh je pa tut tko da starejsi ste moski bl vas mece …

he he he… ta zadnje pa bo kr res

Nisem spolno zavrta, :)))))) in se ne bi šla nikoli takšnih igric….

Rugelj se mi zdi en bedak, ki predalčka ljudi …. in ne cenim njegovega mnenja. Žalostno, da prav njega omenjaš (pozabil si Košička, ki je isti šmorn).

Vem, kaj mi je všeč in kaj mi paše in zakaj je tako in ne potrebujem nekoga, ki bi mi solil pamet.

http://www.barracuda-boats.si/swinger.htm

Rugelj je mel na našem faksupredavanje :))) smeh :)))) Košiček je kolikor vem že pokojn, pa mi ej kr žal, ker mi je blo ful zanimivo brat njeogve odgovore v eni reviji (smešno .)))

še ena zakompleksana in zavožena…….. nimam komentarja

če je kdo tukaj zavožen, si to ti, mikc, bogica mala

hvala enako

Košiček je bil legenda.

“Ne jezite se na fanta, ni sam kriv, da je homoseksualec.”

hahahaha..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

“vaš mož je prikrito ambosexualen” Ta tujka mu je bila najbolj po godu ;))

mikc a ves kaj ti povem…. bolan si….spolno niti najmanj nisem zavrta, samo takih scen pa res ne odobravam …pa itaq ce si mocno bolan

Moram ti reči, da je tvoja ideja fenomenalna…saj sem tudi že jaz predlagala svojemu možu nekaj takega, pa se žal ne strinja z mojim pogledom na rešitev najinega spolnega življenja…kajti kar se tiče pripomočkov kot je nekdo omenil v enem sporočilu, se tudi kmalu naveličaš…

pa če bo kdo šel, naj pol poroča, da bomo še mi meli kaj od tega :))))

jah djte mi povedat kwa je razlika no? res ne razumem tega… ce je vas partner dologocasen a pol tm v swinger klubu al kaj je ze vas bo pa drug nabirsu bo pa pol kr ql? ah no…. a vas vzburja ko zravn drugi sexajo al kaj je poanta ? in zakaj se potem odnos med partnerjema izbojsa? ni logike ljudje… sicer pa niste za skupaj ce vam spolni odnosi sepajo … , a na to res niste se pomislil?

Dunja, povej a si poročena? ali pa morda drugače koliko časa imaš stalnega partnerja? verjetno kot praviš, da spolni odnosi šepajo, imaš prav…. vendar nekaj je pa naj bo to spolni odnos ali kaj drugega, vsaka stvar v življenju postane dolgočasna oziroma počasi umira tisti, ki se izogne strasti, ki ponavlja vsak dan iste navade….stvar je monotona, ker je vedno isto.

pa nej se kdo rece da sam deci s taspodno glavo razmislajo…forajtr zmer bol postaja dominanten nad zensko osebnostjo in telesom…ja, ja…se emancipirate, ni kej…..se mal pa bomo desci bolsi …he….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close