Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prodam jurčke- Dolenjska, Posavje

prodam jurčke- Dolenjska, Posavje

Prodamo jurčke, vsak dan sveže nabrane, 7 evrov za kilogram. Pripeljem tudi domov. Pokličite na 051338419 ali se javite tu gor.

Se oglasimo popoldne.

Vaš DURS.

Mi tudi.
Hvala, ker nam pomagate in javno objavljate svoje kontaktne podatke.

Tržni inšpektorat RS

vsi ki to pišete imate iq -150 😉 slovencelj pač ne morte iz svoje kože 😉

če je kmetica jih lahko proda. jih je kao nabrala v svoji hosti od katere itak plača davek – katasterski dohodek.

IQ, nižji od številke čevlja ima tisti, ki javno oglašuje svoje delo na črno, neobdavčen dohodek in še kakšno kršitev. Kljub temu, da se je tule že večkrat debatiralo o tem, da so ljudje, ki so na MONu oglaševali svoje delo na črno, v resnici dobili obisk inšpektorja.

Je pač treba imeti malce višji IQ kot je številka noge, da ti je jasno, da na internetu nisi anonimen.

Haha, nič se ni debatiralo, samo grozilo se je. Baje, menda, sem slišal. Ko se bodo začeli inšpektorji ukvarjati s tistimi, ki v prostem času nabirajo gobe in jih prodajo za tistih par evrov, smo pa kot država res v riti. Ob vseh kršitvah, ki so dnevno na sporedu in popolni degradaciji pravne države.

Od kod ti pa tale neumnost? A potem misliš, da lahko vsi kmetje na tržnici neobdavčeno prodajajo, ker “itak plačajo katastrski dohodek za njive”?

ja, na tržnici jih bi lahko neobdavčeno prodala, če bi zakupila mesto za postavitev štanta.

katasterski dohodek ni samo za njive. je tudi za gozdove. in ne podcenjuj, da je ta davek nizek. je kar dosti.

A mi jih prodaš 20kg, ampak danes nabranih? Pa račun rabim.

a račun rabiš da si boš z njim rit obrisala??

kuzle “foušljive”,pa še ve spokajte tiste svoje gnile meške riti v hosto,pa si naberte jurčke…aja,pa vago s sabo neste,da ne boste nabrale slučajno več kot 2 kg.

me zanima katera od vas bi gobe pustila,če bij jih našla,medtem ko bi jih v košari bilo že 2 kg??

tle se ven mečete,drugač ste pa požrešne da bi svoj drek iz pod riti požrle.

Avtorica,še naprej uspešno nabiranje in prodajanje ti želim.

lp

Jaz npr.

p.s. pa niti nisem kuzla. Samo spoštujem naravo btw, pa nisem pretirano požrešna.

In kako je nabiranje gob nespoštovanje narave, če to počneš v skladu s pravili?

Ni. Samo nekdo, ki res nabere 2kg gob na dan, jih ne bo oglaševal skupaj s prevozom, a ne?

Slovenska foušarija ne pozna meja………….

Slovenski primitivizem pa še manj…

da razrešimo kako in kaj, bom dejansko poslala prijavo, pa je.

New Report

Close