Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za ljubice

samo za ljubice

Koliko se videvate s svojim ljubimcem? Koliko si dopisujeta? Sms, mail?

lahko poveš ti prva 😉

Jaz bi si kar naprej dopisovala, mogoče ne ravno vsak dan, recimo sms na dva dni, pa kakšen mail na teden. Videla bi se z njim seveda večkrat, ampak ne znese, recimo da bi se videla vsaj dvakrat na mesec. Veliko je v službi, jaz imam več prostega časa in kar naprej mislim na njega.

1x na dva meseca po 1 uro.

Dopisovanje vsak dan oziroma, ko se mu ljubi…

Pojdi iz tega, če želiš iti in nisi srečna. To ni odnos, ki bi človeka izpopolnjeval.
Lahko imaš nekoga, ki mu bo vsak dan do tebe, ti bo vsak dan rekel, pokazal, da te ima rad. Ki bo s teboj preživljal lepe in slabe trenutke. Ti bo stal ob strani, ko boš potrebovala nekoga. Ga boš lahko poklicala tudi sredi noči, samo zato, da boš slišala njegov glas. Je bilo novo leto, pila sem, nisem hotela razmišljati, ampak se zabavati… ko je začel alkohol popuščati sem se pa ustavila in se hotela samo zjokat… na koncu sem se popolnemu neznancu izpovedovala v kako bednem odnosu vztrajam. Neznanec mi je brisal solze, on je bil pa s svojimi, kamor ljubice pač ne spadajo.
Jaz vztrajam, ker pravi, da me ima rad… mogoče imam upanje, da bo kdaj kaj več…
Če še nisi pregloboko v tem odnosu pa beži daleč stran, ker te bo na koncu pustilo izčrpano, še verjeti ne boš več znala, da lahko imaš enakovreden odnos, zdaj si v podrejenem položaju, ti se vedno samo prilagajaš, podrejaš njem, mogoče celo podzavestno.

Hvala ti za tole.
Veš, sva pa oba kar v enakem položaju. Sprašujem zato, ker sva bolj na začetku, ker razmišljam, ali preveč pričakujem. Razumem, da on nima toliko časa in da so moški itak drugačni, imam neko čudno preteklost in ne morem verjeti, da bi me lahko kdo še imel rad. Pa čeprav v takem položaju, kot sva midva.

pri nama več sms na dan, tudi maili in četi (tudi prek kamere), sva oba rač. frika. Če je kak dan vmes brez je že kriza na obeh straneh. Tudi klici ko je prilika, 2-3 na teden najmanj. Videvanje pa je najhujše uskladit, 2 do maks. 4x mesečno. 🙁 Ampak takrat pa izkoristiva na polno. Je pa čar biti tudi v srednjih letih najstniško zaljubljen. To je tisto, kar me je pobralo, ko sem bila že čisto na tleh in brez volje do življenja. Se splača čakat tudi na redke priložnosti.

ljubica***

zdajle si se mi zahvalila, jutri ti bo pa rekel nekaj lepega in boš tele moje besede spravila v podzavest. Tudi sama sem se že ogromno spraševala, iskala odgovore po forumih, da vidiš več pogledov, brala forum na monu Nezvestoba, se ti zasmilijo tiste boge izdane ženske… na koncu ti pa take lepo govori, te stisne k sebi, si misliš pri vama je drugače, se imata resnično rada, sta si nekaj posebnega in se je usoda poigrala z vama, ker vaju je združila prepozno.
Navsezadnje so vse besede, zgodbe drugih nepomembne, se najdeš v njih, ampak ti hočeš drugačno…
Vprašaj se kaj hočeš, kaj pričakuješ? Mogoče imaš res neprijetno preteklost, ampak to ne pomeni, da ne moreš postati boljša, samozavestna ženska, ki ji ne bo nesojeni ljubimec neka bergla, češ bogve, če sploh lahko dobim še več kot to.
Lahko dobiš… Takšen odnos, kot ga imaš sedaj te lahko pa samo še bolj potolče. Izgubljaš vero v enakovreden odnos, v iskreno ljubezen, vase. Pa lahko ti tu do jutri zjutraj pišem, konec bo vedno enak… takšen odnos človeka ne izpopolnjuje. Varajočemu da lažen občutek življenja, ampak to je zlagano življenje, laže svojim, laže sebi. Ljubice pa, na začetku se počutijo posebne, izbrane, na koncu so pa tiste, ki se jih dojema, da so samoumevno tam takrat, ko ima on potrebo. Niso na drugem mestu, niti na tretjem…
Čaka te jokanje, spraševanje, jokanje, dober seks, razumevanje tist čas, ko sta skupaj, prepiranje, ker ti bo prekipelo, ko ti ne bo tak odnos dovolj, opravičevanje, ker boš imela možnost sprejeti ali iti, jokanje, osamljenost, izgubljanje vere, mogoče celo poslušanje njegovih pogovorov z ženo, ker ga bo klicala ravno, ko bosta skupaj, vedno bo od tebe šel k ženi, mogoče še teženje s strani žene, jokanje, odhodi, opravičevanja…
Vem da boš ostala in (še) ne boš prekinila vsega za vedno. Zaljubljena si. Najbolj neumno dekle, je zaljubljeno dekle.

Oba imava dva telefona. 😉 Eden je “za rezervo če drugi crkne”.

Moje videnje, vse je odvisno od tipa človeka, dvomim da od vzgoje in kako čutno sprejemaš impulze, kateri vpivajo na tebe.
Vedno sem imel ljubice, celo življenje in nikdar nisem tajij da sem ‘oddan’, niti nisem skrival poročnega prstana.
Ko sem se zapacal v ljubico sem se tudi dejansko zaljubil, kot sam pač dojema zaljubljenost. Enako kot v ženo. Z ljubicami-nekaterimi, sem se tudi pogovarjal o tem. Kako je to. Praviš ljubiš mene obenem trdiš da ljubiš tudi ženo. Ja, pač tako čutim, zakaj vraga bi lagal, da te ljubim, če mi ni potrebe, ko sva že skupaj. Ljubim tebe hočem biti s teboj in isto ljubim tudi z ženo. Kaj je tu čudnega. Ital veš, da nikoli ne bom zapustil ženo. Dvotirno ja, ampak žena bo ostala!
Prav sedaj sem zaljubljen v ljubico, a se mi blede, ne vem kako se bo končalo, a z ženo se ne bom ločil!


Ko boš zbral pogum,da doma ženi isto to poveš potem boš na konju.Šele takrat boš pravi pokermen.


Natanko takole je meni govoril moj ljubimec: da ne bo nikoli zapustil partnerke. In sem mu verjela. Res je, da je bolelo, ker sem vedela, kje je moje mesto, kaj mu pomenim in sem se tega pravila držala. Postaviti meje v takem odnosu je težko, sploh, ko se zaveš, da se počasi zaljubljaš, da je on zjutraj prva in zvečer zadnja misel dneva, hočeš se ohladit, pa ugotoviš, da ti ljubimec tega ne dovoli s tem, ko te kliče večkrat na dan, piše smse, se pogovarja s tabo o stvareh ki bi se jih moral z partnerko.Tako je bilo v mojem primeru. In veš kaj je bilo; sredi noči mi je pozvonil na vrata in prišel “domov”. Ja dobesedno domov, ker sem bila jaz v njegovem stanovanju. In sem še, z njim seveda. Tako, da očitno niso vsi ljubčki isti.

Jaz hodim pa kar k njemu domov, sva z ženo najboljši “prijateljici”;)
Naivna pa je, ne moreš verjet, ali pa ve, pa se dela, da ne. je pa on “di kapo”, žena mora tiho bit!

Aha, tebe pa poznam. Prvovrstna lisica si, z ženo si se sprijateljila samo zato, da bi spoznala njene šibke točke in imela adute v rokavu. Ampak ne domišljaj si, nikoli je ne bo pustil, čeprav ti ves čas daje upanje. Pri tebi si spuca ventile – takšne in drugačne, ampak vedno bo šel k njej nazaj, v svojo lepo hišo in k svojim lepim avtomobilom, kar mu itak pomeni več kot vidve obe skupaj.

Aha, tebe pa poznam. Prvovrstna lisica si, z ženo si se sprijateljila samo zato, da bi spoznala njene šibke točke in imela adute v rokavu. Ampak ne domišljaj si, nikoli je ne bo pustil, čeprav ti ves čas daje upanje. Pri tebi si spuca ventile – takšne in drugačne, ampak vedno bo šel k njej nazaj, v svojo lepo hišo in k svojim lepim avtomobilom, kar mu itak pomeni več kot vidve obe skupaj.[/quote]

Ne misliš prave, sigurno ne. Aduti so, čustva in ljubezen. Ne bi pa ga hotela za vedno, samo za razvajanje in dober sex.
Saj razumeš, ljubice smo za dobro in fino pobirat, žene se pa doma lepo ukvarjajo z otroci, kuhanjem, pranjem, čiščenjem..


Ko boš zbral pogum,da doma ženi isto to poveš potem boš na konju.Šele takrat boš pravi pokermen.[/quote]

enako mislim jaz, ampak tipson pač nikdar ženi ne bo povedal, ker nima jajc na pravem mestu

Se strinjam z vami drage ženske. Pred leti sem šla v odnos s tipom pri katerem nisem vedela da ima že ženo in otroke. Ves odnos je bil zgrajen na lažeh, sama sem bila takrat samska, brez otrok, zaljubljena do ušes.

Hvala bogu ni tako daleč prišlo do telesnega stika(seksa), prišlo je vedno samo do poljubljanja. Vendar je bilo vse skupaj zelo strastno in intenzivno. Še sedaj se lahko zahvalim mojim angelom da je resnica prišla na plano in sem izvedela da je tip poročen z otroci.

To me je takrat tako potrlo kar zrušila sem se v sebi. Tip je znal stvari zelo skrivati. Tudi če ni prišlo do seksa sem se počutila tako umazano kot kakšna cipa, nisem mogla verjeti takrat da sem bila v vlogi ljubice.

Ne vem ženske, tiste ki ste ljubice POJDITE VEN. Ker tak moški vas ne ljubi, tak moški sploh ne zna ljubiti to so navadni prevaranti, čustveni invalidi.

Meni je ta tip isto govoril lepe stvari, in kako me ljubi in ohh in sploh. Edino čudno mi je bilo takrat ko je ženo non-stop opravljal kakšna nula je “bila” v postelji in kakšna krava je bila nasplošno. Govoril je o njej kot da bi bil še vedno poročen, jaz budala pa nisem dojela da je dejansko še vedno poročen. Skratka takih barabonov je ogromno, ko gledam nazaj sem hvaležna za to izkušnjo ker sem previdna pri moških. In ne boste verjeli, razkrinkala sem še eno varalico pred kratkim, in tip se je dobesedno usral v gate ko je hotel se lagati da nima žene. Sedaj takšne varalice res hitro preberem.

Čakaj, kako nisi vedela, da je poročen in da ima otroke, če ti je pa pravil o ženi?
Prej bi razumela, da nisi hotela slišati povedanega.

Ko se je meni to zgodilo, sem se perkleto dobro zavedala, da bi slej ko prej padla v odvisno razmerje. Torej sem si rekla, tega si ne bom dovolila, ne glede na moja čustva do njega. Zato sva kontaktirala samo takrat, ko sem jaz bila pri volji in se dobila, ko sem imela (!!!) čas za njega. Tudi on je imel ženo (jo še ima), tudi on si je zamišljal, da bom čakala doma in bom na razpolago, ko bo on imel čas. Tudi on je zatrjeval, da ima ženo rad in da ima mene tudi. To sem sicer verjela, saj me je razvajal čez vse, a druga violina vseeno nisem hotela biti.

Njet. Po nekaj mesecih sem ga zapustila kljub temu, da je prisegal ljubezen. danes mi ni žal. Je bilo kar težko, sploh ker ni hotel razumeti, da je konec, saj sva se imela rada. In bilo je potrebno veliko močne volje, da sem to speljala do konca in da nisem popustila. Danes bi ravnala enako. Morda za odtenek bolj zajebano.

Želim ti, da ne sediš doma in čakaš, da te pokliče. Če zmoreš, bodi nedosegljiva. Planer določaš ti in ne on. Če mu ne paše, adijo. Druži se s prijatelji in hodi ven. V nasprotnem primeru boš čez 2 meseca jokala v blazino in čakala, da te pokliče. In si pečena.

Pozdrav.

PRASICA!


Fuckin bitch!

Yo_, govoril mi je o kvazi ex-ženi, kot da sta ločena in govoril mi je kako je bilo prej ko je bil še poročen, v bistvu je bil pa še vedno poročen. Ko sem ga spoznala in ves čas razmerja mi je rekel da se je ločil že nekaj let nazaj, še to se mi je zlagal da ima namesto dveh otrok samo enega, še enega svojega otroka je zatajil.

Skratka prasec na kubik. Saj ravno to me je čudilo da je toliko kvasil o ženi, kakšna je bila, v bistvu je pa z njo še vedno spal in pač bil še vedno poročen.

No jaz sem srečna da je to takrat ven prišlo da sem ga lahko brcnila preč iz svojega življenja.

New Report

Close