Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšne peči imate v stanovanjih na drva? Rada bi kupila.

kakšne peči imate v stanovanjih na drva? Rada bi kupila.

Imam možnost kuriti na drva – plin je drag. Živim v bloku 3 – sobno stanovanje. Zanima me, kakšne peči imate v takih stanovanjih, kolko se stanovanje ogreje, kakšna posebnost in mogoče cena ter proizvajalca.
Za vsako informacijo bom hvaležna.

Turbo france z gorenjske. Super peč, ko sem rabila eno vrv,ki mi jo je otrok odtrgal z vrat, so mi jo takoj brezplačno poslali. Zelo zadovoljna.

kake od zibro kamina. te so sicer na pelete, sam majo elektronsko upravljanje, s timerjem in takimi rečmi. mi mamo čist navadno na drva, sam kombiniramo s klimo. je pa ravno tako stanovanje, samo je manjši objekt in drva ne predstavljajo težave.

navadne peči na drva dobiš dost ugodno v kakem obiju, merkur ma že bolš robo, a je tud dražja

preglej kake peči na pelete, ker bi to za vas morda utegnilo biti boljš izbira

mi mamo eno obično peč na drva od enga iz Škofje Loke (Lokaterm)

ma pa že kilometrino

tinjan, lokaterm

Eno iz Merkurja, kaminska peč. Segreje super, jo rabimo že 5 let. Malo poglej, da boš kupila za pravo kvadraturo. Svak ima precej manjše stanovanje in manjšo peč, pravi, da super segreje.

Mi imamo eno mini izdajo kamina od lokaterma, je pa peč obložena z granitnimi ploščami, kar pomeni, da ostane topla najmanj 8 ur po tem, ko v peči ugasne tudi zadnja žerjavica. Ogrevamo stanovanje, veliko cca 90 m2, peč stoji v veži, od koder so vrata v vse druge prostore. Vrata odpiramo po želji in potrebi. V dnevni, ki je najbližja peči, imam redko pod 25 st, v otroški sobi v povprečju 22-23, spalnico pa odpremo le tik pred spanjem za pol ure. Smo zelo zelo zadovoljni, pokurimo od 2 do 4 kubike drv, odvisno od sezone, saj živimo na malo čez 600 m na Gorenjskem. V najslabšem primeru nas kurilna sezona stane 300 €, kar je v primerjavi z daljinskim milina, pa še bistveno bolj toplo imamo.

http://www.vm-kamin.eu

pa pokličite

Mi imamo France Turbo ,greje v redu

New Report

Close