Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spet glivice na nohtih

Spet glivice na nohtih

Z oljem čajevca si že 1 leto zdravim glivice na nohtu, ki je že zelo debel in malo pridvignjen. Toda po enem letu ni nobene niti najmanjše spremembe – a je komu res že uspelo samo s tem oljem čajevca? Zdaj gledam nek urgo lak – kako pa je s tem, ima kdo izkušnje? V skrajni sili bi šla na lamisil, ker sem že vsega sita. Zdaj pa menekaj zanima – vem, da so lamisil tablete groza za jetra – kako pa je s to kremo, ki jo nanašaš le na noht – koliko tega gre vseeno v telo? Lepo prosim tiste, ki ste si pozdravili nohte, ampak res hudo grdo različico – debel rumen in že dvignjen.

Glivice na nohtih so zelo trdovratne. V Italiji imajo učinkovito tekočino, ne vem imena, je pa cena okoli 40 evrov. Sama nima teh težav, mi je pa povedala pedikerka, da imajo uporabniki s tem odlične uspehe.

Poskusite z nail repair. Se kupi v lekarni, tam okoli 20eu je cena. Mož si maže, izboljšanje je bilo že v dobrih 2 tednih.. Zdaj nadaljuje, nohti so že skoraj kot novi.. Vso srečo 🙂

nova
Uredništvo priporoča

1x sem dobila glivice na palcu na nogi. Kupila v lekarni Lamisil in je takoj pomagalo. Mislim da sem si mazala kak teden dni, da je bil noht spet lep sem pa morala počakati, da je cel na novo izrastel.

Ne razumem kako lahko to uporabljaš 1 leto in ne zamenjaš ko vidiš da ni učinka in da je samo še slabše. Mogoče celo boljše da greš k zdravniku.

Dvomim, da je po 2 tednih noht že skoraj kot nov. Traja namreč ene pol leta, da preraste. Meni je pomagal zgolj Lamisil. Tablete plus krema plus sprej. Jemala sem en mesec. Trajalo pa je dolgo, da so nohti spet takšni, kot morajo biti. Točno ne vem koliko, po moje še več kot pol leta. Pred tem sem preizkusila tudi Nailner repair, ga porabila do konca, vendar uspeha nobenega. To je moja izkušnja.

Po moje po enem letu ne bo pomagalo nič drugega kot kura s tabletami. Recept ti da osebni zdravnik.
Pa res ne vem, kako si lahko eno leto sami nekaj pacate kljub temu, da zadeva ne gre niti za en milimeter na boljše…

Mož ima zadebeljene nohte že leta in leta, mislite da bi se dalo pozdraviti to že kar kronično zadevo?

A ni krema Lamisil samo za na kožo? Ali pa vam pomaga tudi pri glivičnih nohtih?

Zadebeljene nohte čisto enostavno pobrusim s tisto pilico, ki je kot smirkov papir, nato zagladim z nežnejšo in nato redno, poudarek na redno! vsak večer nakapljam s canesten kapljicami. Kupi se jih v lekarni, cca 3 €, ko sem jih nazadnje rabila pred nekaj leti.

New Report

Close