Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Domačen hotel(ček) v okolici Rima?

Domačen hotel(ček) v okolici Rima?

Jeseni bi šli radi na nekajdnevni izlet v Rim. Ko obiskujemo evropska mesta, najraje prespimo v kakšnih majhnih, družinsko vodenih hotelčkih, recimo v temle smo spali ob obisku Dunaja: (dam za primer, kakšne sorte hotelčki so nam všeč). Ne maram velikih, modernih, brezosebnih, povrhu pa še dragih hotelov.

Ko zdaj iščem po internetu prenočišče v okolici Rima, pa ne najdem ničesar podobnega. Imajo bodisi kao ultra razkošne in drage hotele v centru mesta ali pa poceni zanikrne hostle, sobe in podobne res low budget variante.

Ali kdo pozna kaj vmesnega, torej čist in udoben hotel v Rimu (ali še bolje malo izven njega)?

Sinko lahko prespi tudi pri nas v Vatikanu…..

pa ja ne boš šla tja kjer je zlo doma

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

brez skrbi najbrž ne bo prišla v tvoj dom…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

a o tem si mogoče razmišljala, k majo varianto da pri nekomu prespite, pa potlej vrnete uslugo če pridejo na obisk v slo?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

a o tem si mogoče razmišljala, k majo varianto da pri nekomu prespite, pa potlej vrnete uslugo če pridejo na obisk v slo?[/quote]

Joj, hvala za idejo, ampak tega pa ne bi mogla. Couch-surfing ni ravno moj slog.

Za ostale: a morate res posmetiti vsako temo? A bi šlo kdaj a) prijazno odgovoriti na vprašanje, če imate kaj uporabnega ali b) pustiti temo pri miru, če odgovora nimate?

Sem mal pogledala na se najdejo tud luštni hotelčki, v mestu. Jaz zmeraj gledam tiste z oceno nad 7,5 in dam raje nekaj evrov več za hotel v mestu kot da zgubljam čas z vožnjo nekam ven, kjer je malo ceneje. Pa tud prevozi stanejo.
Mogoče najdeš tud kaj na http://www.venere.com, tu sem jaz pred nekaj leti našla eno zelo ugodno varianto. Ampak ti ne bi blo všeč, ker je bolj velik hotel.

Namiguješ, da je Vatikan problematičen za jagnje?

… je bil sicer nazadnje sproban pred devetimi leti, ampak se mi zdi, da bi glede na tradicijo moral zdržati nivo. Izredno prijeten, domačen, sestavljen iz večih malih stavbic, da ne rečem hišk, zelo dobra hrana, pa ne kaka high varianta.

Res malo ven, ampak med albanskimi griči je vino doma.

http://www.polentone.it/dove.asp

…joj jaz pa ne bi šla še enkrat v Polentone, če je to ta na Rocca di Papa. Verjetno je bil pred 9 leti čist ok, sem bila letos, pa je bilo vse zatohlo, kot da tam že dolgo ni nihče prespal v sobi.Je pa to kar velik hotelski kompleks iz več hišic, skupaj kapacitete za nekaj busov turistov. Jedilnica v kleti glavne stavbe, majhna in hrana res bolj Bog pomagaj. Cenovno pa je ugodno. Vse kar je bilo dobro, je da je to toliko visoka nadmorska višina in cca 35 km iz Rima, zato je bilo tam fajn hladno, ko je bila vročina v Rimu neznosna. Je pa rekel, ta lastnik, če smo ga seveda prav razumeli, da ima nek apartmana bližje Rima in je rekel, takrat tudi neko pametno ceno, mislim da za familijo 120 EUR na dan. Tako da bi se bilo fajn pozanimat.

Popolnoma bogokleten Slovenik ne bi prišel v poštev?

http://sloveno.blogspot.com/2007/01/prenoia-v-rimu.html

Pred hišo je postajališče busa, nato pa prestopite na podzemno.

… me tam res ni bilo devet let, ampak ko tole berem, imam občutek, da je to samo stvar percepcije.

Tista jedilnica v kao kleti – pa bolj pritličju, je bila čist v redu zadeva. Hrana ne vem, ali so zamenjali kuharja, ali pa je nivo zahtevnosti drugačen.

Sem bila dvakrat tam, pa nisem nikoli imela občutka, da je to veeeli hotelski kompleks, res ne.

Sam povem. Jaz bi šla pa rada še enkrat tja pogledat.

… na tega se pa nism spomnla, pa precej bliže je.

New Report

Close