Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je sestra od Urške

A je sestra od Urške

Bačovnikove tudi tako lepa? S čim se pa ona ukvarja, samo zanima me, brez zamere, nič slabega nočem..

Tudi tako lepa? Saj tudi Urška ni grozna lepotica, no.

Sestre ne poznam, ampak Urška je kar prava lepotica. Ima obraz, ki “se ne stara” in ostaja enak, kljub gubicam ki jih prinese starost Poznam eno žensko s tem ipom obraza.

Če smo iskreni in spregledamo dejstvo, da je žena JJ, ki ga nekatere tu gor sovražite, je ženska prava lepotica. Če bi stala na rdeči preprogi in bila recimo igralka, mislim, da ne bi bilo dileme. Dilema je samo sedaj, ker se je poročila z JJ.

Sicer pa tako. Meni je tudi JJ ok, moški s karizmo. Sem ga spoznala v živo in tip dejansko nekaj ima…

Meni je luštna. To, da je poročena z JJ nima nobene veze ( o njem ne bi-nočem biti žaljiva). Verjetno je privat (vsaj z njo) precej normalen človek.

Meni je tudi zelo lepa ženska, čeprav JJ organsko ne prenašam.

če je ona lepa sem pa jaz papež

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Za lepotico moraš imeti naravne pogoje, styling, energijo in karizmo. Ona naravne pogoje ima, čeprav je nenaličena v resnici siva miš, za katero se ne bi dvakrat ozrl, styling ima res dober, energije in karizme pa prav nič, ampak nula nada koma zero. Se ji točno vidi, s kom živi. Take stvari izpijejo kri.

Meni je tudi lepa..

Je delovala prav utrujeno, brez energije.

Za sestro sprašuje avtor!

normalno pa je, da na vsaki fotografiji ni 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

http://www.slovenskenovice.si/lifestyle/vrt-dom/urska-bacovnik-jansa-crtomir-daje-janezu-veliko-energije

Sestra ima mehanično in vulkanizersko delavnico, pa skravžlana je.

bačovnikova je pač klasičen tip ženske s pravilnim obrazom in verjamem, da ljudem, ki padajo na kakšne drugačne urške, pač ne more biti všeč…

za moj okus lepote, tudi ne izstopa iz nekega povprečja. če bi že, bi morda raje uporabila simpatičnost kot pa lepoto.

Sestra ji ni prav nič podobna, saj je fotr albanc!

Hm … meni je pa ful všeč na splošno tak tip lepote. Ja, tistim, ki so jim bolj všeč tip lepote Urške Čepin in La Toye, pa verjamem, da ni. Okusi so različni. Postavo pa ima za dol past. 🙂

Meni tudi niso všeč razne Urške Čepin in La Toye, a mi tudi Určka Bačovnik ni. Prve dve so preveč zrihtane, prav kurbiš, Bačovnikova pa je redko kaj našminkana in lase ima vedno kot špagete – je seveda bolj okusna lepota kot prvi dve, a vseeno nič posebnega. Tisti njeni pusti rjavi lasje, vedno zgledajo mastno… manjka ji stila, ima pusti obraz – čeprav je res, da ima še vedno neprimerno več stila kot prvi dve. Ko bo zakorakala v srednja leta, ji bo lepota usahnila – zgleda tak tip ženske, ki ji lepota mine z leti.

Meni tudi niso všeč razne Urške Čepin in La Toye, a mi tudi Určka Bačovnik ni. Prve dve so preveč zrihtane, prav kurbiš, Bačovnikova pa je redko kaj našminkana in lase ima vedno kot špagete – je seveda bolj okusna lepota kot prvi dve, a vseeno nič posebnega. Tisti njeni pusti rjavi lasje, vedno zgledajo mastno… manjka ji stila, ima pusti obraz – čeprav je res, da ima še vedno neprimerno več stila kot prvi dve. Ko bo zakorakala v srednja leta, ji bo lepota usahnila – zgleda tak tip ženske, ki ji lepota mine z leti.[/quote]

a vidiš ti te monaste ženske. če ti ni ravno všeč, kar je njim všeč, te prec popredaljčkajo naprej. če morda lahko rečem na prvi uč, da je urška simpatična, lahko rečem na prvi uč, da sta omenjeni ženski zame čisto nič simpatični, še manj pa lepi. v delu, ko bi rekla, da je človek za moj okus lep, pravzaprav ne znam definirati. verjamem pa, da mogoče komu moj okus lepote ne bi bil po godu.
zato se včasih vprašam, ko berem mon, če nekateri ljudje poznajo samo dve vrsti in se potem neha pri vsem skupaj.
urška je za moj okus pač neko povprečje, štrli pa ven, ker je pač izpostavljena. in je toliko bolj opevana tako ali drugače.

Meni tudi niso všeč razne Urške Čepin in La Toye, a mi tudi Určka Bačovnik ni. Prve dve so preveč zrihtane, prav kurbiš, Bačovnikova pa je redko kaj našminkana in lase ima vedno kot špagete – je seveda bolj okusna lepota kot prvi dve, a vseeno nič posebnega. Tisti njeni pusti rjavi lasje, vedno zgledajo mastno… manjka ji stila, ima pusti obraz – čeprav je res, da ima še vedno neprimerno več stila kot prvi dve. Ko bo zakorakala v srednja leta, ji bo lepota usahnila – zgleda tak tip ženske, ki ji lepota mine z leti.[/quote]

Podobna bo Brezigarjevi. Ji je zmeraj bolj.

Nisem nič predalčkala naprej, meni je všeč 🙂 Tudi ne izgleda mi tako, da bi se hitro postarala.

Meni tudi niso všeč razne Urške Čepin in La Toye, a mi tudi Určka Bačovnik ni. Prve dve so preveč zrihtane, prav kurbiš, Bačovnikova pa je redko kaj našminkana in lase ima vedno kot špagete – je seveda bolj okusna lepota kot prvi dve, a vseeno nič posebnega. Tisti njeni pusti rjavi lasje, vedno zgledajo mastno… manjka ji stila, ima pusti obraz – čeprav je res, da ima še vedno neprimerno več stila kot prvi dve. Ko bo zakorakala v srednja leta, ji bo lepota usahnila – zgleda tak tip ženske, ki ji lepota mine z leti.[/quote]

A rjavi lasje so že po defaultu pusti … Kaj res? A bi nujno morali biti peroksidno blond ali kozmično črni, da ne bi bili pusti? Ravno ti dve postarata (čeprav si mnogo 50-letnic pušča dolge in tako pobarvane v prepričanju, da izgledajo 20 let mlajše – no če jih od zadaj pogledaš, mogoče), sploh pa pašeta res redkim odtenkom kože.

New Report

Close