Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek razočarana nad kranjem

razočarana nad kranjem

Kako vam je všeč novoletna okrasitev Kranja? Men se ne dopade! Kaj pa vam?

….. pa se boš lahko nagledala lučk 🙂

Nakladaš….

Največje lenobe iz svojih zatohlih stanovanj ves čas stresajo eno nezadovoljstvo.

Z ničemer nikoli zadovoljni! In kaj ti ni všeč v Kranju?

Ajde kontaktiraj TD KR in začni delat za naslednje leto.

Ti Lublančan pa oladi s tistim ‘pridi v LJ’. Vam manjka obiskovalcev in posledično zaslužka? Bi radi kasirali?

NOR JE TISTI IZ PERIFERIJE, KI GRE V LJUBLJANO! Škoda vsakega centa.
Kar imejte vse pred nosom – od UKC, Cankarjevega doma, Opere, vseh gledališč, vse…. pa smo to financirali VSI – cela SLO. ‘Kmet’ se mora pripeljat….

In želim si, da bi tudi (privoščljivi) Lublančani plačevali vse izven mesta. Vsako parkiranje na travniku, vsak pohod po gozdovih in rabutanje gozdnih sadežev….

In ker po naravnih lepotah ni redarjev, pajkov, avtomatov………..boste imeli spuščene gume, podrsan lak………
Tako kot ‘en kmet’ vse plača in ‘znajdi se’ v mestu, tako VI nasrkajte.
JA, čeprav so to zakuhali novodobni tajkuni in politiki………zob za zob!

Da bomo vsi občutili, kako se takrat počuti ČLOVEK.

Meni je pa všeč, vsaj tisto, kar je. Tisti del okrog knjižnice je pa prazen. Bi lahko celo mesto okrasili. V samem centru mi je pa luštno, preprosto in nič nakičeno

Da ne boste mislili Ljubljančani in ostali Slovenci, da je ta oseba, ki je pisala ta post prava slika Gorenjke. Nikakor! Takih jaz ne poznam! Večina smo kar v redu:-))
Sem gornja Gorenjka in prav lepo vabim vse, posebno pa Ljubljančane na našo prelepo Gorenjsko. Kolikor jaz poznam pravih Ljubljančanov, so vsi v redu ljudje. Pa tudi vaše mesto je prav lepo okrašeno. – V Kranju nisem bila tako, da ne morem reči kako so okrasili. Prav grdo ne more iti, če so se nekaj trudili.
Pa srečno vsem, tudi tisti, po neumnem jezni Kranjčanki.

Da ne boste mislili Ljubljančani in ostali Slovenci, da je ta oseba, ki je pisala ta post prava slika Gorenjke. Nikakor! Takih jaz ne poznam! Večina smo kar v redu:-))
Sem gornja Gorenjka in prav lepo vabim vse, posebno pa Ljubljančane na našo prelepo Gorenjsko. Kolikor jaz poznam pravih Ljubljančanov, so vsi v redu ljudje. Pa tudi vaše mesto je prav lepo okrašeno. – V Kranju nisem bila tako, da ne morem reči kako so okrasili. Prav grdo ne more iti, če so se nekaj trudili.
Pa srečno vsem, tudi tisti, po neumnem jezni Kranjčanki.

Ti si pa prava vesela Gorenjka! Take, ki vabijo Vse Slovence, naj si pridejo pogledati lepote Gorenjske in uživajo v prazničnem vzdušju! Pohvalno in en velik pozdrav. V naslednjem letu Vam želim, da bi hudomušnost premagala hudobijo.

…………..js tut želim………..

he he he!

Dolejnke iz Novga Mesta sm jih že potolažu, ki majo isti prblem ko vi gor na Kranju. Povedal sem jim da bo drug let še slabš an da se bojo letošnjega leta z veselem spominale, pa so koj zadovolne, pa pomirjene bve.

Pa kaj ste vsi tako obsedeni z temi luckami in osvetlitvijo,da je vse okraseno?Kaj je v tem tako posebnega,razen to da je “lepo”?Onesnazuje okolje,kuri elektiko….kr nekaj… pojdite v naravo in uzivajte tam!

Hvala Urša za podporo.

Hahaha…pridi k nam na Jesenice, pa boš videla kaj je novoletna okrasitev :))) Podn od podna, pa že ene 10 let je vedno isto okrašeno. Žalostno 🙁

Hahaha…pridi k nam na Jesenice, pa boš videla kaj je novoletna okrasitev :))) Podn od podna, pa že ene 10 let je vedno isto okrašeno. Žalostno :([/quote]

Jesenice so pa okoli Gimnazije prav lepo okrašene pa tudi po mestu je kar čedno. Ne vem kaj te moti; sicer pa je prav, da ni preveč razkošno razsvetljeno, tako kot je eden napisal, vse to preveč onesnažuje okolje.
Še enkrat: čisto v redu je na Jesenicah.

Hahaha…pridi k nam na Jesenice, pa boš videla kaj je novoletna okrasitev :))) Podn od podna, pa že ene 10 let je vedno isto okrašeno. Žalostno :([/quote]

Jesenice so pa okoli Gimnazije prav lepo okrašene pa tudi po mestu je kar čedno. Ne vem kaj te moti; sicer pa je prav, da ni preveč razkošno razsvetljeno, tako kot je eden napisal, vse to preveč onesnažuje okolje.
Še enkrat: čisto v redu je na Jesenicah.[/quote]

Sj fora je glih v tem, da so Jesenice okrašene samo okrog gimnazije. Trg je fajn osvetljen z lučkami ostalo pa je podn. Saj Jesenice niso samo trg in gimnazija! Ko da ne morjo dat lučke več na kakšno drevo al pa na razsvetljavo. Vzemi za primer Žirovnico…. je veliko lepše okrašena kot pa naše Jesenice. Kup okraskov na javnih razsvetljavah.

New Report

Close