Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trgovina beti-pidzama

Trgovina beti-pidzama

V trgovini beti sem sinu kupila pidzamo z motivom. Zanjo sem dala 35€ in me kar srce zaboli, ker je motiv po dveh pranjih cel “popokan”, rokavi so se ful skrčili in odprtina za glavo (ovratnik) se je ful razširil.
Ima kdo podobne izkušnje? Lahko reklamiram?

Seveda lahko. Jaz imam sicer 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pižam betijevih in sem z njimi izredno zadovoljna.

Kje pa je še sploh Beti ? Mi lahko poveš kraj?
Mi lahko poveš , prosim, ker čez njihov bombaž ga ni.
Jaz imam dobre izkušnje, celotna familija je v beti sp. perilu in pižamah.

Beti trgovina je v BTC-ju na koncu hale A….

Hvala za hiter odgovor. Čeprav je to daleč zame.Na celjskem koncu je kje?

Zdravo,

jaz bi poskusila reklamirati, seveda z računom. Jaz z Beti nisem nikoli imela problemov, edino v zadnjem letu ta, da mi noben njihov kos oblačila ni več všeč. Izgleda, da niso kolekcije po mojem okusu. Morda bi lahko bile spodnje majice daljše, ne pa da mi leze vse ven in imam odprt hrbet. Sicer pa jaz sem dobila zadnjič eno pižamo od drugega slovenskega proizvajalca Stil za darilo in se je po 2. pranju že razparal šiv na hlačnici. No, vse je možno.

V BTC-ju v Betini trgovini vse -70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Od kdaj pa to?A je se kaj izbire in ali je jutri odprto?lp

Ja v btcju je vse 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta brez moznosti menjave,ker pucajo vso zalogo,ker bo verjetno sla v stecaj

Ne verjetno, sigurno gre v stečaj.

Skoda da nisem prej vedela,zdaj so verjetno ze itak vse pobrali.

Jaz mislim, da lahko reklamiraš. Sicer pa ne vem kakšen material uporabljajo ampak tako kot se njihove pižame krčijo se ne nobene tako, da mene ne prepričajo več.

isto se je zgodilo meni,sem ful razočarana ,leta nazaj je bila Beti zelo kvalitetna

PIŽAMA se reče drugače in ne PIDŽAMA:))))), da boš vedela za drugič!:))

PIŽAMA se reče drugače in ne PIDŽAMA:))))), da boš vedela za drugič!:))[/quote]

se da tudi v naslovu popraviti, da boš vedela za drugič 😉

New Report

Close