Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Panelne zavese ali,…

Panelne zavese ali,…

Za mojo novo hišo kupujem zavese. V spodnjem delu hiše imamo okna velika 160 (višina) * 200 (širina), plus vrata za na teraso, ki so velika 220*200. V stanovanju sem imela panelne zavese in so se dobro obnesla in tudi dobro zgledajo, ampka to sem jaz kupovala ene 8 let nazaj.

ALi se trnutno te panelne tudi kupujejo ali so “modne” kakšne druge zavese. Pliseji mi niso všeč. Hiša je urejena precej v modernem stilu.

Iskrena hvala za pomoč.

Kaj pa rolo ali gubani rolo?

Jaz imam na panoramskih vratih panelne zavese, na manjših oknih pa gubani rolo. Meni je dobra kombinacija in mislim, da še vedno moderna.

Živi in pusti živeti

Tudi jaz iščem ideje za zavese v hiši. Nekako sem se že odločila za panelne zavese za na velika steklena vrata na teraso … za ostala okna pa so mi všeč dvojni roloji, ki so nekaj novejšega. Me edino malo jezi, ker je blago za tele dvojne roloje samo v natur odtenkih od bele-bež-do rjave … Zato še naprej tuhtam, kaj bi 🙂

Jaz sem zavese kupila tukaj.

Gospa je prišla na dom. S seboj je imela ogromno vzorcev in ko sem si tkanine ogledala na oknu sem se tudi enostavno odločila. Ne predstavljam si, da bi si jih morala izbrati v štacunah.

Imam pa prav panelne zavese v kombinaciji z gubanimi roloji. Panele enostavno premikam levo ter desno z vrvico ob strani (obstaja tudi opcija na palico). Gubani roloji na oknih pa super pašejo zraven panelov.

Klele imaš še njen mobi: 040 612 811, pa jo kontaktiraj.

poglej si zavese v trgovinah zavese gloria miklošičeva 5, celje
ali zavese godina partizanska cesta 23, maribor
pa boš videla.

New Report

Close