Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ta zgornji že spet seksajo

ta zgornji že spet seksajo

Jaz pa sama tu spodaj, kar naprej poslušam njune krike!Počasi mi gresta pa res že na živce.

Oh, kje si moj princ? :/

Takole si predstavljam; s še eno prijateljico si delita podnajemniško stanovanjce; prostora je malo – spita na pogradu; ti spodaj in ona zgoraj. In zdaj pride glavno; na obis pride njen fant in nenehno špricanje sperme te je zbudilo iz popoldanskega dremuckanja 🙂

Mogoče jo pa posiljuje, če tako kriči, pokliči raje policijo! Ne obračajmo se stran od naslija!

nova
Uredništvo priporoča

Povprečni spolni odnos Slovencev traja 9 minut in to 2x na teden.

Pa kaj te teh 18 min. tedensko toliko vznemirja?
Ali se non stop fukata ?

jaz bi tudi, a žal samska, pa še kako bi enega obdelovala in on mene 🙂

kupi si psa, mende je dons to moderno, vsaj glede na vse pasjeljubke…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Gunč, eni si kupijo psa eni pa fotoaparat….

ja, sam jst s fotoaparatom fotkam, pasjeljubke pa pravjo, da pes odlično poliže tamalo pa da jebe boljš kt človk…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ti si pa en bolnik!

jest?! a une pa ne, k majo rajš psa med nogam kt pa človeka?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Tiste so za umobolnico in zašit tam spodaj, ti si pa čudak, ker o tem raspredaš.

Mene pa vsake toliko ljubimec zadovolji. :))
To je zdaj v modi.

Točno tako. Če sta normalna, se ne sliši v sosednjo sobo, ne pa v spodnje nadstropje.

New Report

Close