Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koloidno srebro

koloidno srebro

Na internetu sem našla kar nekaj člankov v zvezi z kolidnom srebrom. Zanima pa me ali ga kdo dejansko uporablja in kakšni so rezultati!

Ga uporabljam že več kot 4 leta in še ga bom, ker so izkušnje pozitivne.

Uporabljam, že cca. 3 leta. Jaz in moji trije otroci ter nekaj prijateljev in kolegov. Od lani ga pa izdelujem kar sama.

Izkušnje pozitivne, reda pa pri enih učinki boljši, pri drugim malo manj izraziti.

nova
Uredništvo priporoča

Koliko pa ga zaužijete dnevno vi in vaši otroci? Verjetno je važna starost otrok!

Ga uporabljamo vsi doma že cca 3 leta. Učinki so pozitivni in ga bom še uporabljali.
Je uporaben vsestransko.

Lep pozdrav !

Čisto odvisno, jasno pa da otroci manj kot odrasli. Jaz otrokom dajem že od njihovega 2 leta starosti. Količinsko je sevad odvisno tudi od koncentracije raztopine (ppm) – večja je, manj je potrebno piti in same velikosti koloidnih delcev – manjši so delci, večji je učine, zato potrebno manj.

To ti seveda ne pove nič. Saj če boš zadevo kupila, bodo navodila napisana. Osebno pa jaz ne ravnam po navodilih oziroma se ga ne poslužujem v preventivne namene (ker tako ni bilo efekta), močno pa povečam doze ob izbruhu bolezni, sem spila tudi že skoraj 1 liter v enem dnevu, otroci nekaj dcl. A le prvi dan, potem doze zmanšam. Najbolj se obnese pri bakterijskih boleznih in seveda lokalni rabi, manj pri virozah. Vnetja ušes zdravim le s tem (sem šla k zdravniku po diagnozo in potem par dni kasnej nazaj in je bilo vse bp), pa nosek, enako grlo in seveda vse ostalo. Le pri škraltinki in pljučnici bi pa vzela in dala antibiotik. Sicer ne.

Ne pijem ga vsak dan. Pač, ko se prehladim, zbolim… zdaj ga jemljem že tako dolgo, da ga spijem “kar od oka”. Recimo, zdaj sem prehlajena in ene štirikrat na dan za približno eno žlico.

Smem vprašati za recept ali vsaj kakšen link za pripravo?
Hvala.

Smem vprašati za recept ali vsaj kakšen link za pripravo?
Hvala.[/quote]

Težko, ker zadeva je bila taka, da smo kupili v tujini eno tako pripravico za izdelavo koloidnega srebra v tujini – deluje (pa se opravičujem izrazoslovju) preko elektrolize, pač anoda in ketoda, pa dve srebrni palčki (kupujemo vse to v tujini, ker mora biti srebro čisto 99,9999) itd -kolega je zadevo razdrl, rastavil popolnoma in v bistvu prekopiral aparatek in jih nekaj naredil (za nas, kolege). Prišlo me je cca 500 EUR, ne vem več, a ker se je pri nas pilo srebro skoraj v litrih, ni bilo dvoma …Voda za izdelavo je prečiščena voda, deionizirana (samo destilirana ni ok). Naredim si pa ga, ko ga rabim, nekje pol litra v 12 urah.

Če se boš daj česa sama lotila, pazi le to, da ne boš naseldla “ameriškim” receptom in za pripravo uporobila kakšno sol, ker to pa potem izdeluješ srebrove spojine, ki pa imajo lahko stranske učinke.

Smem vprašati za recept ali vsaj kakšen link za pripravo?
Hvala.[/quote]

http://www.apparatusinfo.com/izdelki/silver-pulser.html

Smem vprašati za recept ali vsaj kakšen link za pripravo?
Hvala.[/quote]

Težko, ker zadeva je bila taka, da smo kupili v tujini eno tako pripravico za izdelavo koloidnega srebra v tujini – deluje (pa se opravičujem izrazoslovju) preko elektrolize, pač anoda in ketoda, pa dve srebrni palčki (kupujemo vse to v tujini, ker mora biti srebro čisto 99,9999) itd -kolega je zadevo razdrl, rastavil popolnoma in v bistvu prekopiral aparatek in jih nekaj naredil (za nas, kolege). Prišlo me je cca 500 EUR, ne vem več, a ker se je pri nas pilo srebro skoraj v litrih, ni bilo dvoma …Voda za izdelavo je prečiščena voda, deionizirana (samo destilirana ni ok). Naredim si pa ga, ko ga rabim, nekje pol litra v 12 urah.

Če se boš daj česa sama lotila, pazi le to, da ne boš naseldla “ameriškim” receptom in za pripravo uporobila kakšno sol, ker to pa potem izdeluješ srebrove spojine, ki pa imajo lahko stranske učinke.[/quote]

Aha, hvala za opozorilo.

OK; kje pa KUPIM koloidno srebro?

Zanima me kje ga tisti, ki ga ne izdelujete sami, kupujete?

Ponudbe je iz dneva v dan več, tudi v Sloveniji. Ti le vtipkaj na google, potem pa izberi.
Jaz sem ga sicer kupovala v ZDA in VB /takrat ponudbe v slo, razen Turnška še ni bilo) in eno steklenico celo pustila eno leto, pa kvaliteta ni upadla (sem dala preverit), vendar ne tisto rumeno brozgo, ker tole še opzorim, da ne nasedajte, da kolidno srebro mora biti rahlo rumenkaste barve. NE, to je laž. Ni nič treba da je. Rumena barva le pomeni, da so delci že malo večji (raztopina je še učinkovita, a že manj, kot tista, ki je prozorna) in pride do loma svetobe … Niti ne kupovat kakšen raztopime, ki se zdi mlečnata – to znajo biti srebrove soli, kar je škodljivo.

Torej:
*raztopina naj bo brezbarvna
*steklenica nujno steklena in obarvana rjavo ali kobalt modro
* ppm po mojih izkušnjah optimalno tam nekej 12-16, več ni potrebno (raztopine, ki se hvalijo s 100 ali celo 1000 ppm niso pridobljene s postopki, ki so dokazano varni, zato jih ne komentiram, ker ne poznam dovolj dobro. Nano srebro se težje dobi, le v zda, občasno v slo (najdeš na netu), je zelo učinkovito, a mene moti dodana kislina)
*odsvetujem Turnškovo kolidno srebro

pa kaj si ti nor, kaj eni počnete…
počasi se zastrupljate. srebro lahko poleg ostalih stranskih učinkov močno kompromitira imunski sistem… ampak neeee, potem bo krivo cepljenje, da pa otroka zastrupljate že pri dveh letih pa itak nikomur nič…

pa kaj si ti nor, kaj eni počnete…
počasi se zastrupljate. srebro lahko poleg ostalih stranskih učinkov močno kompromitira imunski sistem… ampak neeee, potem bo krivo cepljenje, da pa otroka zastrupljate že pri dveh letih pa itak nikomur nič…[/quote]

Ni ti ravno jasna razlika med srebrom in koloidnim srebrom, a ne?

pa kaj si ti nor, kaj eni počnete…
počasi se zastrupljate. srebro lahko poleg ostalih stranskih učinkov močno kompromitira imunski sistem… ampak neeee, potem bo krivo cepljenje, da pa otroka zastrupljate že pri dveh letih pa itak nikomur nič…[/quote]

Ni ti ravno jasna razlika med srebrom in koloidnim srebrom, a ne?[/quote]

Ne, ne, njemu/njej ni jasna razlika med srebrom (ali koloidnim srebrom, saj navadnega bi samo skakal) in živim srebrom …

Ni ti ravno jasna razlika med srebrom in koloidnim srebrom, a ne?[/quote]

Ne, ne, njemu/njej ni jasna razlika med srebrom (ali koloidnim srebrom, saj navadnega bi samo skakal) in živim srebrom …[/quote]

“žedolgo” vem, da tebi je jasno, ker če ti ne bi bilo, bi ob vsem zaužitem živem srebru “rahlo” poskakovala;))))))))))))))))))))))))))

pa kaj si ti nor, kaj eni počnete…
počasi se zastrupljate. srebro lahko poleg ostalih stranskih učinkov močno kompromitira imunski sistem… ampak neeee, potem bo krivo cepljenje, da pa otroka zastrupljate že pri dveh letih pa itak nikomur nič…[/quote]

Ni ti ravno jasna razlika med srebrom in koloidnim srebrom, a ne?[/quote]
in razlika je?
prosim podaj kemični element za koloidno srebro in kemični element za “navadno srebro”

pa poguglaj argirija

ali pa preberi tale link
http://sl.wikipedia.org/wiki/Argirija

pa še malo literature
http://sl.wikipedia.org/wiki/Koloidno_srebro

Čeprav argirija ni smrtna, lahko koloidno srebro v višjih dozah povzroči poškodbe ledvic, bolečine v trebuhu, glavobole in v redkih primerih tudi poškodbe možganov in živcev.

in ti s tem pitaš svojega dvoletnika

ene nimate za pet gramov možganov v sebi.


No, če se znaš poglobit v kemijo, se poglobi tudi v način pridelave koloidnega srebra. Mogoče ti bo bolj jasno.


No, če se znaš poglobit v kemijo, se poglobi tudi v način pridelave koloidnega srebra. Mogoče ti bo bolj jasno.[/quote]

kaj od tega
koloidno srebro lahko povzroči poškodbe ledvic, bolečine v trebuhu, glavobole in v redkih primerih poškodbe možganov in živcev
ne razumeš?

http://www.koloidnosrebro.net/razprsilec-silverex.html
kaj pa to?

Nor nisem, nora še manj … in vse, kar si pripel/pripela sem že leta nazaj prebrala. To in še na stotine besedil. In ja, šele nato sem se odločila. In če v 100 in več letih, kot so kolidno srebro uporabljali v ZDA (do prepovedi, le zakaj, zakaj?) ni bilo nič narobe, potem tudi danes, ko so naprave bolješ, delci manjši, e bo nič. Tisti eden človek, ki je poplavel (ja, le eden je dokumentiran), je dnevno pil liter in več kolidnega srebra, ki ga je izdeloval sam doma in to s solnimi raztopinami (ki pa res znajo zabarvat tkivo). Pa še on ga pije še naprej. Pojdi v Avstrijo, na Hrvaško … tam lahko kolidno srebro kupiš v lekarni …Ah, saj se mi ne da. Nima namena kogarkoli prepričevat. Jaz sem pa tako prepričana.

In veš, raje kolidno srebro, kot na litre antibiotkov (ki bi jih moji otroci v teh treh letih definitivno popili).


No, če se znaš poglobit v kemijo, se poglobi tudi v način pridelave koloidnega srebra. Mogoče ti bo bolj jasno.[/quote]

kaj od tega
koloidno srebro lahko povzroči poškodbe ledvic, bolečine v trebuhu, glavobole in v redkih primerih poškodbe možganov in živcev
ne razumeš?[/quote]

“No, če se znaš poglobit v kemijo, se POGLOBI tudi v način pridelave koloidnega srebra. Mogoče ti bo bolj jasno.” Pa srečno!


to je reklama tistega, ki prodaja to čudo.

New Report

Close