Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ALI SO MOŠKI PONORELI ? VEDNO VEČ VARAJO !

ALI SO MOŠKI PONORELI ? VEDNO VEČ VARAJO !

ALI SO MOŠKI PONORELI ? VEDNO VEČ VARAJO !

VARAJO IN VARAJO

ALI MOŠKI ZGUBLJAJO VEST ??? KAM TO VODI ???

Ne, ne varajo vsi. Ampak zgleda pa, da se vsaka prevarana žena obrne na ta forum. Zakaj le?

VARAJO !!! PA ŠE KAKO VARAJO !!! TUD , ČE JE ENA PREVARANA , JE TO HUDA BOLEČINA ZA SRCE !!! VARAJO OGROMNO !!!

ne žene so ponorele zato pa moški več varajo:P

čičerika

utihni

ženske garajo pod normami , z nosečnostjo , se mantrajo , nosijo denar domov , pa zvedo , da on poriva drugi !! ŽENSKE SO ŽRTVE , ČEDALJE BOLJ !!!!!!!!

Babjih varalic je glih tolk kot moških….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Od nekdaj so moški varali in vedno bodo, samo včasih (pa tudi še ene danes) ženske zatisnejo oči in se delajo, da ne vidijo, pa tako preživijo do smrti.
Tudi v starih časih na kmetih se je varalo, pa so bili verni in vse, ampak po kozolcih in za kopicami na travnikih, pa še povsod drugod se je pa marsikaj dogajalo. Nekaj otrok je bilo domačih, drugi pa sosedovi, življenje pa je teklo dalje.
Danes ni nič več varanja kot prej, samo več se govori o tem, pa večina se takoj loči, včasih se pa niso. Pa ne varajo samo moški, ampak enako tudi ženske, ker sicer s kom pa naj bi seksali moški, če bi bile ženske zveste?


.
.
.
.
.
S KOM PA VARAJO IN KDO JIH ZAPELJUJE?
Pujse.

Take ženske so neumne, ne pa žrtve….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Bi se strinjala s teboj….

tudi ženske varajo sam one se ne hvalijo s tem naokoli in so bolj spretne za skrit vse skupaj

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

PA KAJ JE TO TAKŠNEGA ČE MI PORIVAMO ( POMAGAMO) drugi ženski?

To je odlika.

.
.
.KER SO HINAVKE !

Jaz ne bi toliko posploševala. Varajo tudi ženske, ampak ne toliko kot moški. To pa predvsem iz dveh razlogov.

1. Moški lažje ločijo med golim seksom in ljubeznijo. Medtem ko ženski niti na pamet ne pride, da bi seksala z drugim izključno zaradi užitka, če pa njeno srce pripada drugemu. Moški kamot namoči tiča v drugo, pa do nje ničesar ne čuti in se čez par minutk vrne k svoji ženi, ki jo “ljubi”, ampak v tem primeru ne spoštuje, ker jo vara.

2. Varanje obstaja samo če ga odkrijemo. Temu sledi, da smo ženske veliko bolj sumničave, natančne in dramatične in ko se nam zazdi, da bi nas mož utegnil varati, to tudi raziščemo. Ergo ga potem tudi ujamemo. Moški se bolj redko poglabljajo v to, kaj počne žena, ko ni z njim niti jim ne pade na misel, da bi ga utegnila varati, sploh pa se mu ne da vohuniti za njo, če že misli, da ga vara.

Torej moj zaključek je: varajo tako moški kot ženske, vendar se moških prevarantov več odkrije, ker vsaka žena začne igrati detektivko, ko ga dobi na sum, nasprotno pa mož niti pomisli ne na to, da bi ga žena kdaj prevarala.


.
.
.
VARAL sem najmanj 15 x in to s poročenimi ženskami in nikoli z moškim:)

Samo posploševanje in oslarije….pisanje nezrele 20-letnice brez izkušenj…

-babe glih tako fukate brez filinga do tipa….
-določeni dedci se tud v sanjah ne bi pofukali z babo, ki ga ne bi privlačla, se pravi nekaj čuti…
-ljubosumnih dedcev je veliko več kot ljubosumnih babnic, zate ne piši oslarij da dedcev ne zanima kje je njegova baba in kaj dela, ko je ni doma…
-ženske detektivke odkrijejo le neumne dedce, ki ne znajo skrivat….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°


Seveda ženske česa takšnega ne počnejo!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Samo posploševanje in oslarije….pisanje nezrele 20-letnice brez izkušenj…

-babe glih tako fukate brez filinga do tipa….
-določeni dedci se tud v sanjah ne bi pofukali z babo, ki ga ne bi privlačla, se pravi nekaj čuti…
-ljubosumnih dedcev je veliko več kot ljubosumnih babnic, zate ne piši oslarij da dedcev ne zanima kje je njegova baba in kaj dela, ko je ni doma…
-ženske detektivke odkrijejo le neumne dedce, ki ne znajo skrivat….[/quote]

DD.DR
točno tako. dddr, ti me navdušuješ.

.
.
.KER SO HINAVKE ![/quote]

odvisno kako to gledaš hinavke ali pa bolj spretne kot moški he he

Kdo sem, kaj sem? Sem vesoljka in ne prihajam v miru.!!!!

.
.
.KER SO HINAVKE ![/quote]

odvisno kako to gledaš hinavke ali pa bolj spretne kot moški he he[/quote]

da, slab izraz.

ženske prekašate moške. v vsem.

pameti, varanju, delu, sprtetnosti…..

čestitam.

rad vas imam, dokler me (nas) ne olastninite.

Mene bolj skrbi, da se v Sloveniji skoraj vsak teden zgodi družinska tragedija: moški ubije partnerko.
Ne vem če nismo kar vodilni v evropi po družinskih umorih glede na število prebivalstva. Smo zelo patriarhalna družba, moški pri nas ne spoštujejo žensk, z ženskami se lahko dela grdo, to namreč dopušča družba….
Narod, kjer se moški namesto da bi se borili proti moškim tepejo svoje lastne ženske, bo propadel. Ker to ni naravno. Moški mora za žensko in njune otroke skrbet, to je pravi moški in edino tako se družba lahko razvija.

Lepo vas pozdravljam!

Mene moj še ni prevaral (ga toliko poznam, da dobro vem), jaz njega tudi ne, vsak dan sva bolj zaljubljena,
skupaj sva 23 let!!!

Vam povem zakaj varajo?
Ker imajo lene žene, ki ne kuhajo, ne pospravljajo, otroke zanemarjajo, zanemarjajo tudi moške…..raje imajo prijateljice, z njimi čvekajo po kafičih “all the time”…in igrajo NE-Cankarjevsko mater!!!

Mož in žena morata sodelovati za štedilnikom, pri vzgoji in v postelji, drugače mož slej ko prej pobegne!

Zakaji ima moj mene še vedno rad in mi to pove večkrat na dan?
Ker sem vedno boljša, v postelji pa sploh;)

Vidim toliko varanja, razpadanja zvez in družinskih tragedij, sploh pri mlajši generaciji, da težko dojemam vse skupaj.

Moški varajo več – poglejte samo na kakšen portal, koliko poročenih išče “avanturo”, ženske pa so bolj zvite pri prikrivanju.

Tudi v sexu in partnerstvu smo postali potrošniška družba – vzamemo si kar nam paše, ko nam paše in v kakršnikoli obliki. Partnerja, ki nam ne odgovarja več, enostavno zavržemo, če si finančno lahko privoščimo.

Ja, mum 1, res je.

Sicer pa vidim po vzgoji.
Vsi otroci potem zrastejo v razvajene fantke in deklice, ki so navajeni da imajo vse in takoj. In pa potrpeti ne zna nihče!
To je narobe.

New Report

Close