Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izguba kg

izguba kg

Se komu zdi da ko bo izgubil “tistih 5 kg” da bo srečnejši?

Jaz sem izgubila 10 kg in sem definitivno bolj srečna in samozavestna.

Js sem izgubljala kg, kot po tekočem traku in nism bla srečna, ker se mi je zdelo, da nekej ni blo ok. Pa res ni blo. Bla sem hudo bolna. Tako, da tisih pet kg, ki bi jih mogla zgubit, niso bli ravn pozitivni. Drugač pa – ja, ene pet bi jih blo fino dol dat. Ampak zdravo. 😀

nova
Uredništvo priporoča

To ve tisti, ki je sprobal. Jaz sem izgubila 10 kg, srečna sem ravno toliko, kot prej (pri tistih glavnih vrednotah, ki so me delale srečno že prej: zdravje, družina, ljubezen, delo). Zdaj imam pa še dodaten super občutek, da sem vitkejša, okretnejša, bolj polna energije in da koneckoncev tudi veliko bolje zgledam.

Se pravi da prej s 5 kg več, niste bile srečne .

Vse, kar te omejujeje, ti ni všeč, te bremeni, te na nek način dela nesrečnega. Tako, da če je s 5 kg sreča popolna, pol je to to. Če pa zgubiš tistih 5 kg, pa si enako nesrečen, oz. ti še vedno nekaj ne paše, potem niso krive kile za tvojo nesrečo, ampak je težava nekje drugje. Pozitivno pri tem je, da ti izguba kg lahko da dodatno samozavest, ko se moraš soočiti s drugo težavo, ker veš, da si dovolj karakter, da se s problemi soočiš in nekaj ukreneš.

Jaz priznam, da nisem srečna zdaj 2 meseca po porodu, ko sem kot ena hruška, ni važno s katere strani se pogledam! Izgled je zame tudi odraz načina življenja, in vem, da če bom pridno telovadila, bodo šli vsi kilogrami in cm, od gibanja se bom pa tudi v glavi boljše počutila. Vsekakor pa bi se rada še kdaj videla v lepih kopalkah brez blazinic vse naokoli, pa čeprav bi si lahko tako kot nekatere delala potuho, da z dvema otrokoma po plaži hodim in ne morem biti fit.

Jaz sem jih izgubila 40 in sem zelo srečna.

Meni tista joška, ne spomnim se, kako ji je ime, ki je bila včasih pri Atomik Harmonik in je pred kratkim radikalno shujšala, zgleda zdaj malo (neprikupno) zmedena in manj srečna kot prej.

Ja srečen si, ker si fit, ker lahko oblečeš kar hočeš, pa ti vse paše in se full dober počutiš, ker bolj zdravo živiš in se ne nažiraš… definitovno si bolj srečen. Žal je tako, čeprav de debeluhi tolažijo, da ni in se še kar naprej bašejo, namesto, da bi spravli dol od 5 do 40 kil, pa bi zopet zaživeli!

Da.

New Report

Close